نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انگلیس پس از 48 سال رسماً اتحادیه اروپا را ترک می کند

[ad_1]

انگلیس پس از 48 سال رسماً اتحادیه اروپا را ترک می کند
انگلیس پس از 48 سال رسماً اتحادیه اروپا را ترک می کند. تصویر: Pinterest

انگلیس پس از 48 سال رسماً اتحادیه اروپا را ترک می کند.

انتقال Brexit انگلیس به پایان رسیده است ، و پایان یک تاریخ 48 ساله آشفته با پروژه اروپایی است. از امروز ، جمعه ، قوانین جدید تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا اعمال می شود – انگلستان در 1 ژانویه 1973 به سلف اتحادیه اروپا پیوست.

بوریس جانسون برای آخرین بار در شب سال نو گفت که سرنوشت انگلیس اکنون کاملا در دست مردم است. وی افزود که دولت وی این تعهد را “با احساس هدف و با توجه به منافع عموم مردم انگلیس در قلب همه امور” به عهده خواهد گرفت.

پس از تصویب نمایندگان مجلس در روز گذشته توافق نامه خروج از برجام با اکثریت قریب به اتفاق آرا در مجلس عوام ، آقای جانسون گفت که او خواهان یک رابطه جدید با اتحادیه اروپا به عنوان بزرگترین متحد خود است. 17.4 میلیون رای دهنده ، یا 52٪ ، در همه پرسی 23 ژوئن 2016 ، ترک اتحادیه اروپا را انتخاب کردند. 16.1 میلیون نفر ، یا 48٪ ، به ماندن رای دادند.

یک توافق نامه تجارت آزاد پس از ماه ها مذاکره شدید در شب کریسمس امضا شد و تضمین می کند انگلیس و اتحادیه 27 کشوره می توانند خرید و فروش کالا را بدون تعرفه و سهمیه ادامه دهند. این باید از 660 میلیارد پوند تجارت سالانه بین دو کشور و صدها هزار شغل متکی به آن محافظت کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، متشکرم “انگلیس رسماً ظرف 48 سال از اتحادیه اروپا خارج می شود”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *