نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انگلیس مقام دوم مرگ و میر Covid را به نام خود ثبت کرد

[ad_1]

انگلیس مقام دوم مرگ و میر Covid را به نام خود ثبت کرد
بیشترین آمار کشته ها در انگلیس در 21 آوریل سال گذشته بود

در حالی که این کشور به گسترش واکسن ادامه می دهد ، BRITAIN دومین بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از Covid-19 را ثبت کرده است.

دولت اعلام کرد که 1،162 بیمار مبتلا به کووید در روز پنجشنبه 7 ژانویه در سراسر کشور درگذشتند که بیش از 100 نفر از 1041 روز چهارشنبه افزایش داشت.

این دومین تعداد تلفات روزانه در انگلستان از ابتدای شیوع همه گیر است ، بیشترین آن در 21 آوریل سال 2020 است ، زمانی که 1224 نفر به دلیل ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

انگلیس همچنین کمترین رشد روزانه خود را در موارد 52618 ثبت کرد که کمترین میزان روزانه از چهارشنبه هفته گذشته (30 دسامبر 2020) است.

امروز ، نخست وزیر بوریس جانسون نیز از خیابان داونینگ اعلام کرد که بیش از 1.5 میلیون نفر از زمان راه اندازی واکسینه شده اند.

1.26 میلیون نفر از مبتلایان در انگلیس ، 113000 در اسکاتلند ، 49،000 در ولز و 46،000 در ایرلند شمالی بودند.

“طی دو تا سه هفته ، همه آنها دارای درجه ایمنی قابل توجهی هستند. وی گفت: با تشکر از ورود واکسن Oxford-AstraZeneca ، که می توان آن را در دمای اتاق ذخیره کرد.

جانسون گفت: “این یک چالش ملی در مقیاسی است که هیچ چیزی قبلاً ندیده ایم و به تلاش های ملی بی سابقه ای احتیاج دارد و البته مشکلاتی نیز وجود خواهد داشت … انتصابات تغییر خواهند کرد.”

جانسون همچنین قول داد که به هر صاحبخانه مسنی یک واکسن ویروس کرونا در پایان ماه پیشنهاد کند و این واکسن ها در شعاع 10 مایلی خانه سالمندان در دسترس همه قرار گیرند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکریم: “انگلیس دومین بالاترین تعداد کویید را ثبت می کند.” برای دریافت اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *