نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انگلیسی ها پس از فوران آتشفشانی عظیم از جزایر قناری فرار می کنند

[ad_1]

انگلیسی ها پس از فوران آتشفشانی عظیم از جزایر قناری فرار می کنند
انگلیسی ها پس از فوران آتشفشانی عظیم از جزایر قناری فرار می کنند

بریتانیایی ها پس از فوران گسترده آتشفشان باعث تخلیه گسترده مردم جزایر قناری می شوند.

BRITS پس از فوران آتشفشان در جزیره لا پالما در اسپانیا ، گدازه ای با دمای 1000 درجه سانتی گراد به شهرها فرستاد که بیش از 500 گردشگر را مجبور به فرار کرد.

ابرهای عظیم قرمز پوشیده از دود سیاه و سفید بعد از ظهر یکشنبه 19 سپتامبر از آتشفشان لا کومبره ویا خارج شدند ، در حالی که رودخانه ای از گدازه های سوزان از کوه پایین آمده و 20 خانه در روستای ال پاسو را بلعیده است.

مقامات تخمین زده اند که ممکن است 10 هزار خانه تخلیه شوند و به ساکنان توصیه کردند قبل از ورود به جلسات ، همه پنجره ها و درهای بیرونی را ببندند ، پنجره ها را ببندند و منابع آب ، گاز و برق را خاموش کنند.

تاکنون گزارشی از تلفات احتمالی گزارش نشده است ، اما تا صبح دوشنبه ، 20 سپتامبر ، مقامات محلی تخمین زده اند که گدازه حدود 100 خانه را در سطح زمین در ال پاسو ویران کرده است.

این آتشفشان که در جزایر قناری لا پالما فوران کرد ، مقامات را وادار کرد تا تخلیه بیش از 1000 نفر را تسریع کنند زیرا جریان گدازه خانه های جدا شده را تخریب کرده و تهدید می کند که به ساحل می رسد.

دولت جزایر قناری اعلام کرد که پس از فوران ساعت 3:15 بعد از ظهر به وقت محلی یکشنبه ، 19 سپتامبر ، بخش بزرگی از دود سیاه و سفید در پارک ملی Cumbre Vieja بالا رفت.

ابرهای عظیم قرمز ، پوشیده از دود سیاه و سفید ، در امتداد خط الرأس آتشفشانی Cumbre Vieja فوران کردند ، که دانشمندان پس از تجمع گدازه های مذاب در زیر سطح و روزهای لرزش های کوچک از نزدیک مشاهده کردند. خاک رس مقامات فوراً بیش از 1000 نفر را تخلیه کردند ، اما گارد مدنی اسپانیا گفت ممکن است نیاز به تخلیه حداکثر 10 هزار نفر از ساکنان داشته باشد.

لا پالما با 85000 نفر جمعیت یکی از هشت جزیره آتشفشانی مجمع الجزایر جزایر قناری اسپانیا در سواحل غربی آفریقا است. در نزدیکترین نقطه آن ، جزایر 60 مایلی فاصله دارند مراکشبه


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود مراجعه کنید و فراموش نکنید که می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *