نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انگلیسی ها ترجیح می دهند با حیوان خانگی خود قدم بزنند تا با شریک زندگی خود

[ad_1]

انگلیسی ها ترجیح می دهند با حیوان خانگی خود قدم بزنند تا با شریک زندگی خود
انگلیسی ها ترجیح می دهند با حیوان خانگی خود قدم بزنند تا با شریک زندگی خود. تصویر: wikimedia

نظرسنجی انجمن آلزایمر اطلاعات جدیدی را پیش از Memory Walk 2021 ، که از پاییز آغاز می شود ، فاش می کند و 44 درصد از صاحبان حیوانات خانگی می گویند ترجیح می دهند با حیوانات خانگی خود قدم بزنند تا با شریک زندگی خود.

داده های جدید انجمن آلزایمر ، که قبل از رویدادهای برجسته Memory Walk در پاییز منتشر شده بود ، نشان می دهد که 44 درصد از صاحبان حیوانات خانگی در این کشور ترجیح می دهند با دوستان چهارپای خود بر روی همسر خود قدم بزنند.

از این رقم ، 13 درصد حیوان خانگی نداشتند ، اما می گفتند هنوز ترجیح می دهند با حیوان خانگی خود بر روی همسر خود قدم بزنند.

در این مطالعه که توسط بازیکنان قرعه کشی فاینانس تأمین شد ، مشخص شد که صاحبان حیوانات خانگی 10 درصد بیشتر از مردان حیوان خانگی خود را انتخاب می کنند و حدود نیمی از دوستداران حیوانات 16 ساله. 24 ساله ها نیز حیوان خانگی خود را به جای حیوانات خود انتخاب می کنند. در مقایسه با تنها 30 درصد از افراد 55-73 ساله.

انجمن آلزایمر از همه می خواهد که کفش خود را بپوشند و در Memory Walk 2021 شرکت کنند تا در برابر زوال عقل متحد شوند.

مردم می توانند به یکی از 19 پیاده روی سازماندهی شده در انگلستان بپیوندند ، یا می توانند پیاده روی خود را با دوستان و خانواده در مکان دلخواه خود ترتیب دهند.

کووید بیشترین ضربه را به افراد مبتلا به زوال عقل وارد کرد و بیش از یک چهارم کل مرگ و میرها در بریتانیا را تشکیل می داد. انزوای طولانی مدت ، کاهش مراقبت های اجتماعی و از دست دادن روابط معمول و اجتماعی منجر به کاهش سرسام آور هزاران نفر از افراد مبتلا به زوال عقل شده است.

خدمات پشتیبانی شرکت آلزایمر ، مانند خط پشتیبانی Dementia Connect ، از زمان شروع محاصره در مارس 2020 بیش از پنج و نیم میلیون بار استفاده شده است.

انجمن آلزایمر از مردم می خواهد تا بهترین گام ها را بردارند و آنچه را که می توانند برای حمایت از 850 هزار نفر مبتلا به زوال عقل در انگلیس زندگی کنند.

ویکی مک کلور ، سفیر و بازیگر انجمن آلزایمر گفت: “پس از مدت طولانی در زندان ، دیدن بسیاری از مردم در پیاده روی های خاطره انگیز در سه کشور واقعاً احساسی خواهد بود.

“من کاملاً عاشق حمایت از پیاده روی های خاطره ای هستم – دور هم جمع شدن برای پیاده روی با بسیاری از افراد دیگر که عزیزانشان را به خاطر زوال عقل به یاد می آورند ، یک احساس شگفت انگیز است ، و اینکه بتوانیم با هم برای پیاده روی بیرون برویم ، بسیار عالی است.

“افراد مبتلا به زوال عقل بسیار تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند – آنها بیش از هر زمان دیگری به حمایت ما نیاز دارند – بنابراین لطفاً با من همراه شوید تا برای شرکت در Walk Memory ، چه به تنهایی و چه در یک رویداد ، ثبت نام کنید و به ما در متحد شدن علیه زوال عقل کمک کنید.”


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *