نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اندونزی با زلزله ای قدرتمند به بزرگی 6.1 ریشتر مواجه شد

[ad_1]

اندونزی تحت تأثیر زمین لرزه ای قدرتمند به بزرگی 6.1 ریشتر واقع شد

اندونزی تحت تأثیر زمین لرزه ای قدرتمند به بزرگی 6.1 ریشتر واقع شد.

سازمان زمین شناسی آمریكا اعلام كرد كه امروز ، چهارشنبه (16 ژوئن) زمین لرزه ای به بزرگی 6.1 ریشتر در سواحل جزایر دورافتاده مالوكو در اندونزی ، اعلام كرد – هنوز هشدار تسونامی صادر نشده است ، اما از قبل مردم محلی برای پاك كردن سواحل دعوت شده اند.

این زمین لرزه در عمق بسیار کم 31 کیلومتری زمین ، در حدود 127 کیلومتری جنوب غربی شهر Ternate رخ داد – این زمین لرزه های کم عمق خسارت بیشتری به بار می آورند ، اما گزارش های فوری از تلفات جانی گزارش نشده است.

“این یک لرزش مناسب بود ، اما مردم وحشت نکردند. هشدارهایی در مورد پس لرزه های احتمالی وجود دارد. “

اندونزی به دلیل قرار گرفتن در حلقه آتش اقیانوس آرام ، زلزله های مکرر را تجربه می کند ، رنگین کمان فعالیت لرزه ای شدید در اثر برخورد صفحات تکتونیکی که از ژاپن تا آسیای جنوب شرقی و اقیانوس آرام امتداد دارد.

این آخرین اخبار است ، لطفاً بعداً برای به روزرسانی دوباره بررسی کنید.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً برگردید و از وب سایت Euro Weekly News برای اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بازدید کنید.

رون در واقع کار خود را به عنوان یک تکنسین چشم پزشکی آغاز کرد – وقتی که در هنگام تمرین گروهی ، آمپ او منفجر شد و او نتوانست آن را درست کند ، همه چیز تغییر کرد ، بنابراین او یک دوره را در دانشگاه بیرمنگام گذراند و در نهایت یک دوره را به پایان رساند. وی بیش از 35 سال پیش زنجیره ای از فروشگاه های الکترونیکی ایجاد کرد و آنها را به عنوان حق رای دادن به فروش رساند. پس از پنج سال سفر به دنیا ، رون تصمیم گرفت با همسر و پسرش به اسپانیا برود ، مکانی که سالها از آن بازدید کرده بودند و تنها ویلایی را که در آن زندگی می کنند خریداری کرد زیرا دارای استخر گیتار شکل است! نواختن گیتار از سن 7 سالگی ، اغلب او را می توان در میله های ساحلی و باشگاه های کنار ساحل دید (و شنید!). او همیشه به اخبار علاقه مند بوده و دائماً تلاش می کند تا مقالات خود را به شکلی جالب و جذاب ارائه دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *