نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اندلس در حال افزایش در بیماران مبتلا به COVID بستری در بخش مراقبت های ویژه است

[ad_1]

اندلس در حال افزایش در بیماران مبتلا به COVID بستری در بخش مراقبت های ویژه است
اعتبار: مارتین سانچز / Unsplash

اندلس در حال افزایش در بیماران COVID بستری در بخش مراقبت های ویژه است.

ANDALUCIA بیش از 600 بیمار بستری شده در بخش مراقبت های ویژه برای ویروس کرونا دارد و به 606 نفر می رسد – 36 مورد بیشتر از 24 ساعت قبل.

داده های منتشر شده امروز (27 ژانویه) نشان می دهد که میزان اشغال تخت های معمولی نیز افزایش یافته است و به 4268 نفر رسیده است که به طور متوسط ​​تقریباً 200 پذیرش روزانه (196 مورد) در هفته گذشته را نشان می دهد.

اندلس 85 مورد دیگر از مرگ ناشی از COVID را نیز ثبت کرده است – بیش از 80 مورد برای دومین روز متوالی ، و متأسفانه تعداد عفونت های شناخته شده پس از دو روز مجدداً افزایش یافته و به کمتر از 5000 مورد رسیده است ، با گزارش 6،600 نفر – افزایش به 915 ، 3 .

رئیس هیئت مدیره خوان مانوئل مورنو اوایل امروز (27 ژانویه) اعلام کرد که اندلس از قبل برای سناریوی قابل پیش بینی برای افزایش بیماران مبتلا به COVID آماده شده است و برنامه هایی را تصویب کرده است که اجازه می دهد 15384 تخت معمولی و 2622 تخت مراقبت ویژه در کل جامعه فراهم شود.

آنچه نگران کننده است ، این است که اندلس در حال اتمام دوزهای واکسن باقی مانده خود است. مورنو از رئیس جمهور اسپانیا خواست که فوراً واکسیناسیون Covid را در جامعه انجام دهد و گفت که فقط 15 درصد از مردم تا تابستان واکسینه می شوند. جامعه برای رسیدن به هدف 70 درصدی به 350،000-400،000 دوز هفتگی نیاز دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکرم: “اندلس با افزایش بیماران COVID در بخش مراقبتهای ویژه روبرو شده است.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *