نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اندلس بیش از 3.3 میلیون گواهی کووید صادر کرده است

[ad_1]

اندلس بیش از 3.3 میلیون گواهی کووید صادر کرده است
اندلس بیش از 3.3 میلیون گواهینامه Covid Credit: Pixabay صادر کرده است

اندلس تا کنون بیش از 3.3 میلیون گواهی کووید صادر کرده است. گواهینامه Covid برای کسانی که می خواهند در اتحادیه اروپا سفر کنند الزامی است و به صورت رایگان در دسترس است.

روز سه شنبه ، 24 اوت ، اندلس در مجموع بیش از 3.3 میلیون گواهی کروناویروس صادر کرد. بیشتر آنها برای واکسیناسیون هستند ، در حالی که حدود 36000 مورد برای بهبودی هستند. تعداد گواهی های صادر شده برای آزمایش های تشخیص منفی منفی کمتر از 30،000 است.

به گزارش وزارت بهداشت و خانواده منطقه ای ، گزارش شده توسط Europa Press ، داده ها به این معنی است که در 24 آگوست ، 17.3 درصد از گواهینامه های صادر شده در سراسر اسپانیا در اندلس صادر شده است.

تا کنون ، نزدیک به 40 درصد از همه مردم اندلس دارای گواهی هستند که نشان می دهد آنها به طور کامل در برابر ویروس کرونا کشنده واکسینه شده اند. به گفته وزارت بهداشت ، گواهینامه ها رایگان است. آنها را می توان به صورت الکترونیکی یا کاغذ تهیه کرد و می توان آنها را در جوامع خودمختار خریداری کرد.

همانطور که گزارش شده است La Opinion de Malaga ، “در 7 ژوئن ، اسپانیا یکی از اولین کشورهای قاره اروپا شد که شروع به انتشار و به رسمیت شناختن به اصطلاح گواهی دیجیتال اتحادیه اروپا ، “20 روز قبل از تاریخ تعیین شده توسط مقررات اروپا”.

در دیگر اخبار اسپانیایی ، جوانان خود اشتغالی زیر 30 سال تنها 6.2 درصد از مشاغل آزاد خود را در اسپانیا نشان می دهند.

تعداد افراد خوداشتغالی در اسپانیا زیر 30 سال تنها 6.2 درصد از مشاغل آزاد است. تعداد آنها نسبت به سال گذشته اندکی افزایش یافته و 0.8 درصد افزایش یافته است. تعداد جوانان شاغل به عنوان حقوق بگیر به میزان قابل توجهی بیشتر است و به 15.9٪ می رسد.

اتحادیه انجمن های کارگران و کارآفرینان خود اشتغالی (UATAE) و اتحادیه انجمن های کارگران و کارآفرینان خود اشتغالی جوان (UJAE) در روز جهانی جوانان خواستار بهبود کارفرمایان آزاد و به ویژه جوانان شدند.


با تشکر از شما برای خواندن ، و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *