نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

انجمن نظامیان و دریانوردان اسپانیا (ATME) خواستار “بازاندیشی” در مورد واکسیناسیون پرسنل دفاعی می شود

[ad_1]

انجمن نظامیان و دریانوردان اسپانیا (ATME) خواستار
توضیحات: وزیر دفاع ، مارگاریتا روبلز و ATME درمورد واکسیناسیون پاسخ می خواهند. اعتبار: ATME توییتر

انجمن سربازان و ملوانان اسپانیا (ATME) خواستار “بازاندیشی” در مورد واکسیناسیون پرسنل دفاعی شده است.

CALF ادعا می کند واکسیناسیون بر اساس سن “غیرمنطقی” است ، بدون اینکه ابتدا در نظر بگیرید که چه کسی و چه کسی در صف مقدم علیه همه گیری است.

ATME گفت که می خواهد توضیحی در مورد اینکه آیا واکسیناسیون اخیر “ضروری” است و آیا سایر پرسنل ابتدا باید اعتصاب می کردند ، می خواستند.

امروز ، شنبه 23 ژانویه ، انجمن گفت: “ATME به شدت نگران واکسیناسیون ستاد کل دفاع (EMAD) است ، ظاهراً طبق معیارهای سنی عمل می کند ، در حالی که نیروهای نظامی که در خط مقدم علیه Covid هستند -19 ، کارمندان جوان یا میانسال ، باید منتظر بمانند چه کسی چه زمانی می داند.

“در ATME ، ما در مورد نخست وزیر ، وزارت دفاع و سخنرانانی که مسئول این همه گیری وحشتناک هستند صحبت می کنیم -” این جنگ است. “

“کسانی که منطقاً ابتدا واکسینه می شوند افراد در معرض خطر و کسانی هستند که در جبهه های جنگ می جنگند ، خانه ها و ساختمانهای عمومی را ضد عفونی می کنند ، بیماران و اجساد را انتقال می دهند ، جاده ها و خیابان ها را از یخبندان پاک می کنند و غیره. یادآوری سخنان رئیس دفاع در کنفرانس های مطبوعاتی خود: “در این جنگ همه ما سرباز هستیم.”

این بیانیه پس از آن اخراج شد که وزارت کشور یک افسر گارد مدنی را که به عنوان رابط در ستاد عمومی دفاع (EMAD) برای واکسیناسیون علیه Covid-19 ، با ژنرال میگل آنجل ویلارویا رئیس ستاد دفاع (JEMAD) و سایر مواضع نظامی عمل می کرد ، اخراج کرد.

ATME گفت: “یک بار دیگر ، ما شاهد یک رسوایی ادعایی در نیروهای مسلح هستیم که باید روشن شود ، همانطور که وزیر دفاع مارگاریتا روبلز نیز”.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *