نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ال کورت اینگلس خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورویی را گزارش کرد

[ad_1]

ال کورت اینگلس خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورویی را گزارش کرد
ال کورت اینگلس خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورویی را گزارش کرد. تصویر: پیکسل

EL CORTE INGLES ضرر تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورو را گزارش کرد

غول خرده فروشی اسپانیایی ، El Corte Inglés ، خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورو را برای سال از مارس 2020 تا پایان فوریه 2021 اعلام کرد ، در مقایسه با سود 310 میلیون یورویی که این شرکت برای سال 2019 گزارش کرد.

البته ، دوره مورد نظر همزمان با شیوع همه گیر بود ، اما رئیس شرکت ، مارتا آلوارز، توضیح داد که بیشتر این زیان ها حاصل مقررات 2.5 میلیارد یورویی بود که برای پوشش تخریب دارایی های ثابت ، موجودی ها و اعتبارات مالیاتی در نظر گرفته شده بود ، با مقررات ناشی از “به روزرسانی دارایی ها در نتیجه تغییر شکل مدل دیجیتال “.

داده های منتشر شده توسط این شرکت امروز جمعه 4 ، خسارات عملیاتی آن را علاوه بر مقررات فوق 445 میلیون یورو نشان می دهد ، در حالی که سود ناخالص (ebitda) در پایان سال مالی 142 میلیون یورو بود ، 88٪ کمتر از قبلی براساس سال ، گردش مالی 31.6٪ کاهش یافت و به 10،432 میلیون یورو رسید 20minutos.es.

علی رغم مجازات های سختی که این بخش در بحران سلامت متحمل شده است ، زیرا ال کورت اینگلس چنین خسارت بزرگی را گزارش کرد ، این شرکت تأکید کرد که “برای ایجاد نوسازی در فروشگاه های خود ، تحریک دیجیتالی شدن و چندکاناله و توسعه تجارت جدید” “انعطاف پذیری و پاسخگویی نشان داده است” انجام مهمترین تعدیل نیروی کار خود تا به امروز ، اقدامی که داوطلبانه تقریباً 3000 کارگر ال کورت اینگلس را تحت تأثیر قرار داده و روند آنها هنوز کامل نشده است.

تجارت در فروشگاه ها 19 درصد نسبت به سال 2019 کاهش یافته است ، اما در فروش آنلاین افزایش یافته است ، که 17.3 درصد از کل حجم را نشان می دهد ، که 132 درصد بیشتر از سال 2019 است ، اگرچه مارک جدید آنها ، Viajes El Corte Inglés، با 89٪ افت فروش نسبت به سال قبل ، بیشترین ضربه را دید – بیشتر به دلیل کمبود گردشگر و تحرک – اما بخش بیمه این شرکت حجم فروش خود را حفظ کرد.

___________________________________________________________

اخبار هفتگی یورو در حال اجرای یک کمپین برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *