نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ال کورت اینگلس خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورویی را گزارش کرد


ال کورت اینگلس خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورویی را گزارش کرد
ال کورت اینگلس خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورویی را گزارش کرد. تصویر: پیکسل

EL CORTE INGLES ضرر تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورو را گزارش کرد

غول خرده فروشی اسپانیایی ، El Corte Inglés ، خسارت تاریخی سالانه 2،945 میلیون یورو را برای سال از مارس 2020 تا پایان فوریه 2021 اعلام کرد ، در مقایسه با سود 310 میلیون یورویی که این شرکت برای سال 2019 گزارش کرد.

البته ، دوره مورد نظر همزمان با شیوع همه گیر بود ، اما رئیس شرکت ، مارتا آلوارز، توضیح داد که بیشتر این زیان ها حاصل مقررات 2.5 میلیارد یورویی بود که برای پوشش تخریب دارایی های ثابت ، موجودی ها و اعتبارات مالیاتی در نظر گرفته شده بود ، با مقررات ناشی از “به روزرسانی دارایی ها در نتیجه تغییر شکل مدل دیجیتال “.

داده های منتشر شده توسط این شرکت امروز جمعه 4 ، خسارات عملیاتی آن را علاوه بر مقررات فوق 445 میلیون یورو نشان می دهد ، در حالی که سود ناخالص (ebitda) در پایان سال مالی 142 میلیون یورو بود ، 88٪ کمتر از قبلی براساس سال ، گردش مالی 31.6٪ کاهش یافت و به 10،432 میلیون یورو رسید 20minutos.es.

علی رغم مجازات های سختی که این بخش در بحران سلامت متحمل شده است ، زیرا ال کورت اینگلس چنین خسارت بزرگی را گزارش کرد ، این شرکت تأکید کرد که “برای ایجاد نوسازی در فروشگاه های خود ، تحریک دیجیتالی شدن و چندکاناله و توسعه تجارت جدید” “انعطاف پذیری و پاسخگویی نشان داده است” انجام مهمترین تعدیل نیروی کار خود تا به امروز ، اقدامی که داوطلبانه تقریباً 3000 کارگر ال کورت اینگلس را تحت تأثیر قرار داده و روند آنها هنوز کامل نشده است.

تجارت در فروشگاه ها 19 درصد نسبت به سال 2019 کاهش یافته است ، اما در فروش آنلاین افزایش یافته است ، که 17.3 درصد از کل حجم را نشان می دهد ، که 132 درصد بیشتر از سال 2019 است ، اگرچه مارک جدید آنها ، Viajes El Corte Inglés، با 89٪ افت فروش نسبت به سال قبل ، بیشترین ضربه را دید – بیشتر به دلیل کمبود گردشگر و تحرک – اما بخش بیمه این شرکت حجم فروش خود را حفظ کرد.

___________________________________________________________

اخبار هفتگی یورو در حال اجرای یک کمپین برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *