نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اعتراض فعالان فمن در مقابل روسیو موناستریو مادرید

[ad_1]

اعتراض فعالان فمن در مقابل روسیو مونستریو
فعالان فمن در مقابل روسیو مونستریو اعتراض می کنند. تصویر – توییتر

این سه شنبه ، فعالان فمن برای اعتراض در مقابل تجمع کردند مدرسه سن آگوستین ، در منطقه چامارتین، مادرید

این سه شنبه ، فعالان فمن برای اعتراض در مقابل مدرسه ای در سن آگوستین ، در منطقه چامارتین مادرید تجمع کردند.

همانطور که در گزارش شده است ال دیاریو، فعالان فمینیست صبح امروز در مادرید ، جایی که انتظار می رفت نامزد Vox ، روشیو مونستریو ، به رأی بدهد ، جمع شدند. فعالان شعارهایی مانند “برای فاشیسم ، بدون رأی ، بدون اجازه!” را سر دادند و پلیس ملی وارد منطقه شد و تنها در عرض چند دقیقه معترضین را کاهش داد.

این گروه یک سازمان فمینیستی بین المللی است که در اوکراین مستقر است و به دلیل استفاده از سینه های برهنه خود به عنوان سلاح اعتراض شناخته می شود. امروز ، فعالان پیام هایی بر روی بدن خود نوشته بودند و می گفتند: “این وطن پرستی نیست ، این فاشیسم است.”

انریکه لوپز ، وزیر دادگستری و امور داخلی جامعه در مادرید ، گفت که “پشیمان” شد و “اعتراض” را اعتراض کرد. لوپز گفت: ما باید از این نوع نگرش پشیمان شویم كه اگرچه از نظر دیجیتال حکایت داریم ، اما بدون كاهش آن را محكوم می كنیم.

وی گفت: “امروز روز بیان است نه روز توجیه” ، وی افزود که این تنها “حادثه” گزارش شده صبح امروز در نظرسنجی ها است.

در تاریخ 30 آوریل ، معترضان فمن در ورودی مقر ملی Vox در منطقه چامارتین مادرید ، بنرهایی با عنوان “آنها عبور نخواهند کرد” را به نمایش گذاشتند. در بنر دیگری آمده بود: “فاشیسم می خواهد مادرید را فتح کند. مادرید مقبره فاشیسم خواهد بود. “

وکس در حساب توئیتر خود در توئیتر نوشت: “غیرقابل مسئولیت است که پابلو ایگلسیاس دستور دهد حرمسراش اینگونه به مقر ما بیاید. دیگر فرصتی برای خطر ابتلا به ذات الریه وجود ندارد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *