نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اعتراض فعالان فمن در مقابل روسیو موناستریو مادرید


اعتراض فعالان فمن در مقابل روسیو مونستریو
فعالان فمن در مقابل روسیو مونستریو اعتراض می کنند. تصویر – توییتر

این سه شنبه ، فعالان فمن برای اعتراض در مقابل تجمع کردند مدرسه سن آگوستین ، در منطقه چامارتین، مادرید

این سه شنبه ، فعالان فمن برای اعتراض در مقابل مدرسه ای در سن آگوستین ، در منطقه چامارتین مادرید تجمع کردند.

همانطور که در گزارش شده است ال دیاریو، فعالان فمینیست صبح امروز در مادرید ، جایی که انتظار می رفت نامزد Vox ، روشیو مونستریو ، به رأی بدهد ، جمع شدند. فعالان شعارهایی مانند “برای فاشیسم ، بدون رأی ، بدون اجازه!” را سر دادند و پلیس ملی وارد منطقه شد و تنها در عرض چند دقیقه معترضین را کاهش داد.

این گروه یک سازمان فمینیستی بین المللی است که در اوکراین مستقر است و به دلیل استفاده از سینه های برهنه خود به عنوان سلاح اعتراض شناخته می شود. امروز ، فعالان پیام هایی بر روی بدن خود نوشته بودند و می گفتند: “این وطن پرستی نیست ، این فاشیسم است.”

انریکه لوپز ، وزیر دادگستری و امور داخلی جامعه در مادرید ، گفت که “پشیمان” شد و “اعتراض” را اعتراض کرد. لوپز گفت: ما باید از این نوع نگرش پشیمان شویم كه اگرچه از نظر دیجیتال حکایت داریم ، اما بدون كاهش آن را محكوم می كنیم.

وی گفت: “امروز روز بیان است نه روز توجیه” ، وی افزود که این تنها “حادثه” گزارش شده صبح امروز در نظرسنجی ها است.

در تاریخ 30 آوریل ، معترضان فمن در ورودی مقر ملی Vox در منطقه چامارتین مادرید ، بنرهایی با عنوان “آنها عبور نخواهند کرد” را به نمایش گذاشتند. در بنر دیگری آمده بود: “فاشیسم می خواهد مادرید را فتح کند. مادرید مقبره فاشیسم خواهد بود. “

وکس در حساب توئیتر خود در توئیتر نوشت: “غیرقابل مسئولیت است که پابلو ایگلسیاس دستور دهد حرمسراش اینگونه به مقر ما بیاید. دیگر فرصتی برای خطر ابتلا به ذات الریه وجود ندارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *