نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اطلاعیه مطبوعاتی بوریس جانسون 70 محدودیت برای برداشتن نقشه راه توری

[ad_1]

بوریس جانسون در حالی کنفرانس مطبوعاتی برگزار می کند که 70 توریست خشن خواستار نقشه راه برای رفع محدودیت ها هستند
بوریس جانسون در حالی یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد که 70 توریست خشن خواستار نقشه راه برای رفع محدودیت ها هستند. تصویر: شماره 10

بوریس جانسون در حالی کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد که 70 توریست خشن خواستار نقشه راه برای رفع محدودیت ها هستند.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که امروز جمعه ساعت 17:00 به وقت انگلیس یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ برگزار خواهد کرد. جورج جوستیس ، وزیر محیط زیست گفت ، گزارش شده است که دولت “انواع” سیاست ها را در تلاش است تا به مردم برای پیروی از قوانین Covid-19 و خود انزوا کمک کند.

نخست وزیر در حال بحث در مورد دوره های فعلی انسداد با وزرا است. نخست وزیر گفت که نمی تواند محاصره ای را که برای ماه های طولانی ادامه داشت ، رد کند ، با این فرض که او واقعاً آماده است محدودیت های کوید را برای اطمینان از عدم وجود موج چهارم یا پنجم عفونت ها بیشتر نگه دارد.

دبیر محیط زیست امروز جمعه به خبرنگاران گفت که وزرا برای بستن کامل مرزهای کشور “فکر” کرده اند. مرزهای انگلستان ممکن است به زودی برای جلوگیری از ورود جهش های بیشتر به کشور ، به طور کامل بسته شود ، زیرا دولت معتقد است اقدامات شدیدتر دیگری نیز برای سفر و ورود خارجی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در انگلیس وجود دارد. .

به دنبال گزارش هایی مبنی بر اینکه می توان 500 پوند برای کمک به افرادی که نیاز به انزوا دارند پیشنهاد کرد ، به بی بی سی صبحانه گفت: “ما همیشه 500 پوند برای حمایت از کسانی که از مزایای خاصی بهره مند می شوند داشته ایم. “ما همیشه این موضوع را تحت کنترل داشته ایم و می دانیم که گاهی اوقات درخواست از مردم برای انزوای خود برای چنین مدت زمانی کاملاً چالش برانگیز است.

مشخص نیست چه کسی در جلسه توجیهی به بوریس جانسون خواهد پیوست. این به روزرسانی در حالی ارائه می شود که هر کسی که آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کند می تواند به زودی پرداخت یکباره 500 of را دریافت کند. این اقدام دولت سعی در ترغیب مردم به انجام امتحان و انزوای خود پس از نتیجه مثبت دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم.بوریس جانسون یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد زیرا 70 قشر خشمگین برای رفع محدودیت ها به نقشه راه احتیاج دارند. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *