نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسکی باز انگلیسی در میان هفت کشته شده در بهمن مرگبار در کوه های آلپ سوئیس

[ad_1]

اسکی باز انگلیسی در میان هفت کشته شده در بهمن مرگبار در کوه های آلپ سوئیس
اسکی باز انگلیسی در میان هفت کشته شده در بهمن مرگبار در کوه های آلپ سوئیس. تصویر: عکس سهام

اسکی باز انگلیسی در میان هفت کشته شده در بهمن مرگبار در کوه های آلپ سوئیس.

یک اسکی باز 38 ساله انگلیسی ، ساکن Verbier ، در میان هفت کشته در یک بهمن مرگبار در کوه های آلپ سوئیس بود. البته این مرد که نامش فاش نشده با 9 نفر دیگر بود که هنگام رانندگی در خارج از مسیر توسط دیوار برفی بلعیده شد.

دادستان ها اکنون تحقیق در مورد فاجعه ای را که روز دوشنبه در استراحتگاه Verbier رخ داد آغاز کرده اند. این استراحتگاه ماه گذشته پس از اینکه معلوم شد بیش از 200 انگلیسی برای جلوگیری از قوانین سختگیرانه قرنطینه کوید ، تحت پوشش تاریکی فرار کرده اند ، به سرخط خبرها آمد.

پلیس گفت که بهمن در منطقه ای بین روستا و لس آتلاس رخ داده و از هلی کوپترها و تیم های سگ برای یافتن این گروه استفاده شده است. همه آنها با مکان یاب GPS بودند ، اما مشخص شد که انگلیسی در صحنه کشته شده است و یک نفر دیگر را با هلی کوپتر به بیمارستانی در نزدیکی صهیون منتقل کردند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم “بریت اسکیر در میان هفت کشته در بهمن مهلک در کوه های آلپ سوئیس”. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.

مقاله قبلیCEOE اجازه می دهد تا ERTE تا پایان ماه مه تمدید شود
مقاله بعدیپلیس ها یک ماشین با ارزش 300000 دلار هروئین را که هنوز داخل آن است به پدر فروختند

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *