نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسکاتلند به ترامپ اجازه نمی دهد مراسم تحلیف بایدن را در گلف ریزورت بگذراند

[ad_1]

اسکاتلند به ترامپ اجازه نمی دهد مراسم تحلیف بایدن را در گلف ریزورت بگذراند
برخی حدس می زنند که ترامپ مراسم تحلیف جو بایدن را در 20 ژانویه در محل گلف خود در غرب اسکاتلند سپری خواهد کرد – منبع تصویر: توییتر

NICOLA STURGEON می گوید اسکاتلند به دونالد ترامپ اجازه نمی دهد تا اواخر این ماه مراسم تحلیف جو بایدن را در زمین گلف خود در آیرشایر برگزار کند.

روزنامه ساندی اسکاتلند پست اخیراً گزارش داده است که فرودگاه گلاسکو پرستویک اطلاعاتی را دریافت کرده است که یک هواپیمای نظامی بوئینگ 757 آمریکا در 19 ژانویه ، یک روز قبل از افتتاح جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ، در آنجا فرود خواهد آمد.

این باعث گمانه زنی ها شده است که هواپیما که اغلب توسط دونالد ترامپ استفاده می شود ، می تواند رئیس جمهور را به سمت خود حمل کند استراحتگاه گلف Turnberry در غرب اسکاتلند به احترام به روز پیروزمندانه رقیب سیاسی تلخ خود ، جو بایدن.

نیکلاس استورجون ، اولین وزیر اسکاتلند گفت که ترامپ به دلیل محدودیت های سفر برای کوید -19 اجازه ورود به کشور را نخواهد داشت.

رهبر حزب ملی اسکاتلند گفت: “در حال حاضر ، ما اجازه نمی دهیم مردم بدون هدف معنی دار به اسکاتلند بیایند ، و این امر برای او اعمال می شود ، همانطور که برای همه افراد دیگر نیز صدق می کند.” و آمدن به بازی گلف چیزی نیست که من آن را یک هدف اساسی می دانم. “

استرجون ، که انتقاد از رئیس جمهور جنجالی آمریکا را تجربه کرده است ، به خبرنگاران گفت که “هیچ ایده ای” در مورد برنامه های سفر ترامپ ندارد ، اما اظهار امیدواری کرد که آنها “از کاخ سفید بیرون بیایند”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اسکاتلند به ترامپ اجازه نمی دهد مراسم تحلیف بایدن را در گلف توچال بگذراند” سپاسگزاریم. برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *