نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسپانیا سردترین دما را ثبت می کند

[ad_1]

اسپانیا سردترین دما را ثبت می کند

عکس: Shutterstock

از زمان شروع ضبط ، اسپانیا سردترین دما را تاکنون ثبت کرده است

اسپانیا سردترین دما را از زمان شکستن رکورد ها در روز چهارشنبه 6 ژانویه به ثبت رسانده است – دمای هوا -34.1 درجه سانتی گراد در منطقه Pallars Sobirà در پیرنه های کاتالان است. Parc Natural de L’Alt Pirineu در ایستگاه هواشناسی Clot del Tuc La Llança انفجار یخ را در ارتفاع 2،305 متری ثبت کرد و آژانس هواشناسی ایالتی AEMET هشدار داد که ممکن است در اواخر هفته دما در شمال و مرکز اسپانیا به -10 درجه سانتیگراد کاهش یابد.

طی چند روز گذشته در بیشتر اسپانیا هشدارهای هواشناسی منتشر شده است ، حتی بارش باران در بارسلونا و مادرید نیز ممکن است. AEMET همچنین احتمال بارندگی های سیل آسا از چهارشنبه 6 ژانویه تا جمعه در بیشتر اندلس را تأیید کرد. این پیش بینی AEMET را بر آن داشته است تا هشدار زرد باران های سیل آسا را ​​فعال کند ، که به گفته آن حدود ساعت 6 بعد از ظهر چهارشنبه آغاز می شود.

آخرین بار این دمای پایین در اسپانیا در فوریه 1956 ثبت شد ، زمانی که در استان لیدا در کاتالونیا به -32 درجه سانتی گراد کاهش یافت.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “اسپانیا سردترین دمای خود را از گذشته ثبت کرده است.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *