نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسپانیا به طور موقت حقوق Brexit را برای جبل الطارقان تمدید می کند

[ad_1]

پرچم اتحادیه اروپا در نیمه شب 31 ژانویه 2020 پایین آمد.
پرچم اتحادیه اروپا در نیمه شب 31 ژانویه 2020 پایین آمد. اعتبار: دولت جبل الطارق فلیکر

کنایه از این واقعیت وجود دارد که اگرچه رای دهندگان در جبل الطارق تقریباً به اتفاق آرا به Brexit رأی دادند ، اما در واقع می توانند با شدیدترین محدودیت های مرزی انگلیس روبرو شوند.

معامله Brexit انگلیس شامل جبل الطارق نیست و علی رغم افزایش ناگهانی عفونت های Covid-19 در هر دو جبل الطارق و انگلیس ، مذاکرات به امید مذاکره در آخرین لحظه ادامه دارد.

اگرچه از خواسته های خود برای حاکمیت بر مقیاس چشم پوشی نکرده است ، دولت اسپانیا گفته است که خواهان یک توافق عادلانه و عادلانه است و دیروز (30 دسامبر) توسط اخبار GBC اسپانیا حقوق شهروندان انگلیس را که در قرارداد خروج گنجانده شده بود به جبل الطارقان تا 30 ژوئن 2021 به عنوان بخشی از تخفیف بدون معامله گسترش داد.

این حقوق متقابل است ، زیرا جبل الطارق در این ماه اقدامات قانونی را با مقرره ای کاهش داد و فرمان اسپانیا کلیه حقوق کارگران و همچنین حق مراقبت های بهداشتی رایگان در اسپانیا را شامل می شود. گواهینامه رانندگی نیز تا 30 ژوئن به رسمیت شناخته می شود.

با وجود این واقعیت که دولت از همه ساکنان جبل الطارق خواسته است به جای مخلوط کردن در خانه بمانند و ساعات پایانی عصر را که در شب سال نو وعده داده شده بود لغو کرده است ، چهارشنبه 30 ژانویه گذرگاه مرزی اتومبیل به طور کامل آب گرفتگی شد ، اما تا ظهر امروز ، 31 ژانویه ، از شش مسیر مسدود شده به دو خط با زمان انتظار حدود 10 دقیقه کاهش یافت.

از آنجا که در شب سال نو در جبل الطارق هیچ رستوران یا بار دیگری وجود ندارد و فقط مهمانی های مجازی در تلویزیون برگزار می شود ، ممکن است وسوسه ای برای کسانی که خانه دوم دارند شب را در اسپانیا سپری کنند.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اسپانیا به طور موقت حقوق Brexit را برای جبل الطارقان تمدید می کند” متشکریم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *