نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسپانیا اصرار دارد که Pfizer به عنوان دوز دوم برای کسانی که با AstraZeneca واکسینه شده اند ، باشد

[ad_1]

اسپانیا برای Pfizer به عنوان دوز دوم برای افراد زیر 60 سال که واکسینه شده اند با AstraZeneca فشار می آورد
منبع: Pixabay / VGC-Group

مهاجمان اسپانیا در Pfizer به عنوان گزینه دوز دوم ترجیحی برای کسانی که برای اولین بار با AstraZeneca واکسینه شده اند. اسپانیایی ها کمیسیون بهداشت عمومی، نماینده دولت و جوامع خودمختار ، اصرار دارد که توصیه به افراد زیر 60 سال واکسینه شده با AstraZeneca ، دوز دوم مصرف Pfizer است.

فقط در صورت رد این واکسن ، کمیسیون تأکید کرد این سه شنبه ، 25 مه ، به استثنای پیشنهاد می شود که پس از رضایت آگاهانه ، با AstraZeneca واکسینه شود. این همزمان با شروع دوز دوم برای این گروه در سه منطقه است. کشور باسک، اندلس و منطقه مورسیا.

همانطور که گزارش شده است لا سکستا، در منطقه مورسیا ، تقریباً تقریباً 2700 نفری که برای واکسیناسیون وارد این کشور شده اند ورزشگاه Nueva Condomina مصون سازی خود را با AstraZeneca انتخاب کرده اند. خوزه لوئیس گارسیا از سرویس واکسیناسیون شورای شهرداری مورسیا گفت که “90٪ تصمیم گرفته اند برنامه واکسیناسیون خود را تکمیل کنند.” ناچو از آن دسته افرادی است که تصمیم گرفت دوز دوم AstraZeneca را مصرف کند. وی گفت: “من با دوز اول مشکلی نداشتم ، متوجه آن نشدم.” در هر صورت ، هر شهروند هر دوز دوم را انتخاب کند ، باید رضایت خود را اعلام کند.

از طرف دیگر ، در اندلس ، واکسیناسیون با دوز دوم برای گروه های اصلی در کوردوبا و کادیز از سر گرفته شده است ، در این مورد بدون رضایت ، زیرا قابل درک است که افرادی که منتظر دریافت دوز دوم بوده اند موافقت کرده اند که ادامه دهند. تاریخ دوم در همین حال ، در کشور باسک ، جایی که فقط کسانی که AstraZeneca را انتخاب می کنند باید فرم رضایت نامه را امضا کنند. در این جامعه ، واکسیناسیون بیش از 80،000 نفر از گروه های اصلی برای دریافت دوز دوم خود تا زمانی که روند از سر گرفته نشود ، باقی مانده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *