نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسرائیل فرودگاه را در میان محدودیت های جدید بسته است.

[ad_1]

فرودگاه بن گوریون اسرائیل بسته شد

اسرائیل به دلیل نگرانی های امنیتی برای شهروندان خود تصمیم به بستن فرودگاه بین المللی خود گرفته است.

این کشور می خواهد با بستن محیط پیرامون احتمال عفونت های بیشتر كووید را محدود كند و این را امروز یكشنبه 24 ژانویه تصویب كرد.

تعطیلی فرودگاه بن گوریون در حومه تل آویو از اوایل فردا دوشنبه 25 ژانویه تا 31 ژانویه.

با این تعطیلی ، به غیر از پروازهای بشردوستانه که توسط کمیسیون ویژه ای تصویب شده است ، همه پروازها از و به خارج از کشور به حالت تعلیق در می آیند.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک نشست وزیری مجازی گفت هیچ کشوری در مسیر انجام کاری که ما انجام می دهیم نیست و آسمان ها را مهر و موم می کند تا از ورود این ویروس کشنده به کشور ما جلوگیری کند.

این کشور همچنین در حال آماده سازی برای اعلام تنش زدایی در دستگیری بود ، كه فقط در حال حاضر توانسته است میزان عفونت را كاهش دهد.
بیش از 2.5 میلیون نفر فقط در مدت بیش از یک ماه در اسرائیل واکسینه شده اند و تقریباً یک میلیون نفر نیز دوز دوم را دریافت کرده اند.

البته در این هفته که آسمان خاموش می شود ، یک میلیون نفر دیگر واکسینه می شوند.
تا به امروز ، اسرائیل ، با 9 میلیون نفر ، 595،000 مورد ویروس کرونا را ثبت کرده و 75،000 نفر همچنان فعال و 1100 نفر در شرایط وخیم به سر می برند.

بستن آسمان و ادامه تعطیلی، دستور کار برای بنیامین نتانیاهو و افرادش ، حداقل در حال حاضر.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید ، “اسرائیل فرودگاه را در میان محدودیت های جدید بسته است” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *