نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسرائیل با 12 درصد از افراد مبتلا به جاب ، در واکسیناسیون پیشتاز جهان است

[ad_1]

اسرائیل با 12 درصد از افراد مبتلا به جاب واکسیناسیون در جهان پیشرو است
اسرائیل قبلاً یک میلیون نفر را علیه ویروس Covid-19 واکسینه کرده است – منبع تصویر: توییتر

اسرائیل با واکسیناسیون Covid-19 به یک رهبر جهانی تبدیل شده است ، و بیش از 12 درصد از جمعیت آن تاکنون واکسن زده اند.

اسرائیل با موفقیت حجم زیادی از فایزر این واکسن پس از انتشار به سرعت تجویز شد و اکنون 11.55 نفر از هر 100 اسرائیلی واکسینه شده اند. در رقابت برای واکسیناسیون کامل ملی ، اسرائیل پس از کشور خلیج بحرین با 3.49 به ازای هر 100 شهروند و انگلیس با 1.47 قرار دارد.

اسرائیل واکسیناسیون جمعیت خود را از 19 دسامبر آغاز کرد و در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است. تقریباً 150،000 اسرائیلی هر روز واکسینه می شوند و اولویت را به افراد بالای 60 سال ، کارکنان بهداشت و کسانی که دارای شرایط بهداشتی آسیب پذیر هستند ، می دهند.

بخشی از موفقیت های کشور خاورمیانه به دلیل تدارکات قوی آن است. دوزهای واکسن به سرعت تقسیم می شوند و محموله های کوچک را به جوامع کوچک توزیع می کنند و اطمینان حاصل می کنند که Covid-19 به سایر شهرهای بزرگ تل آویو ، اورشلیم و یافا می رسد.

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو پیش بینی می کند که کشورش در فوریه 2021 از بدترین بیماری همه گیر خارج شود ، زیرا اسرائیل در حال محاصره ملی سوم است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “اسرائیل با 12٪ از جمعیت اخراج شده از اعتصاب ، جهان را در واکسیناسیون رهبری می کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.