نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

استفن رابینسون مدیر Motherwell پس از یک شکست دیگر استعفا داد

[ad_1]

استفن رابینسون ، مدیر Motherwell استعفا داد
استفن رابینسون ، مدیر Motherwell استعفا داد. تصویر: توییتر

مدیر مادر مادر ، استفان رابینسون پس از یک سری 9 بازی بدون برد ، استعفا می دهد

باشگاه مادرید اسکاتلندی Motherwell امروز ، 31 دسامبر ، پس از استعفا استیون رابینسون پس از استعفا استعفای استیون رابینسون بدون اینکه گفت که باشگاه را تا آنجا که توانسته است ، استعفا داد بدون شکست 0-2 خانگی مقابل کیلمارنوک روز چهارشنبه شکست داد و آنها را در 10 سال ترک کرد. موقعیت ، فقط دو امتیاز بالاتر از تیم همیلتون ، با 9 بازی بدون برد ، و کیت لاسلی ، دستیار رابینسون ، اکنون مسئولیت دربی شنبه در لانارکشایر را با تیم پایین همیلتون بر عهده خواهد گرفت.

رابینسون ایرلندی شمالی در مارس 2017 مدیر مادرل شد و در بیانیه خود گفت: “من می خواهم از همه در مادرل FC بخاطر پشتیبانی مداوم در اینجا تشکر کنم ، هم به عنوان مدیر و هم به عنوان دستیار. ما به اروپا راه یافتیم ، همراه با پیشرفت چند بازیکن فوق العاده در زمان حضورم در اینجا ، به دو فینال جام رسیدیم و به مقام سوم رسیدیم.

وی ادامه داد: ما بدهی خارجی باشگاه را از طریق فروش بازیکنان ، تساوی ها و موقعیت های لیگ پاک کردیم. این باشگاه در آینده دارایی های زیادی دارد و من مطمئن هستم که آنها در حال حاضر در آنجا با کادر مربیان درخشان پایان خوبی خواهند داشت. هدف من همیشه ترک باشگاه در موقعیت سالم تر بود. من معتقدم کارکنان این کار را انجام داده اند. اکنون احساس می کنم وقت آن رسیده که شخص جدیدی باشگاه را جلو بکشد ، زیرا احساس می کنم تا آنجا که می توانم آن را برداشته ام. “

جیم مک ماهون ، رئیس Motherwell ، گفت: “من از استفن برای همه کارهایی که برای این باشگاه انجام داده تشکر می کنم. سال به سال ، او اهداف خود را برآورده یا از آنها فراتر می برد.

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “استفن رابینسون ، مدیر Motherwell استعفا می دهد.”

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *