نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

استان مالاگا در حال بازگشت به سطح اول مراقبت های بهداشتی است

[ad_1]

استان مالاگا در حال بازگشت به سطح اول سلامتی است
منبع: Pixabay

بر کمیته ارضی سیگنال های بهداشت عمومی با تأثیر زیاد بر مالاگا این چهارشنبه ، 16 ژوئن دریافت که منطقه بهداشتی لا وگا در سطح اول سیگنال بهداشتی تغییر کرده است ، بنابراین کل استان دوباره در آن سطح است.

همانطور که گزارش شده است La Opinion de Malaga، مالاگا و آلمریا بر اساس داده ها ، تنها استان های اندلس هستند که تمام مناطق بهداشتی خود را در سطح یک از هشدارهای بهداشتی دارند. به طور خاص ، در مالاگا ، منطقه بهداشتی La Vega دارای نرخ تجمع به مدت دو هفته در هر 100000 نفر از ساکنان 176.1 ، در مقایسه با 302.2 در هفته قبل است ، به طوری که پس از 14 روز در سطح دوم ، منطقه دوباره در اولین است مرحله. سایر مناطق بهداشتی در استان مالاگا همچنان در سطح بالایی قرار دارند.

از طرف دیگر ، منطقه بهداشتی از کوستا دل سول فرکانس تجمعی خود را 14 روز در هر 100000 نفر افزایش داد ، از 166.7 چهارشنبه گذشته ، 9 ژوئن ، به 182.1. منطقه مالاگا نیز در حال افزایش است و از 136.1 به 143.5 کنونی رسیده است. با این حال ، تصمیم گرفته نشده است که تحرک در هیچ شهرداری استان محدود شود. استان مالاگا ، به نوبه خود ، یک فرکانس انباشته 156.8 را ثبت کرد که در مقایسه با هفته قبل که 161.0 بود ، کاهش یافته است. پایتخت نیز به نوبه خود نرخ را 152.6 تعیین می کند.

در مورد مردگان و آلوده ها ، در 24 ساعت گذشته به دلیل ویروس یک مورد در منطقه شهرداری پایتخت رخ داده است ، در حالی که افراد آلوده بیش از 260 نفر هستند. در هفت روز گذشته تقریبا 1500 نتیجه مثبت تایید شده است ، که یک متوسط ​​سابقه که تقریباً به مدت دو هفته بدون تغییر باقی مانده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *