نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

از 12 ژانویه ، بارون ها و رستوران های مایورکا بسته خواهند ماند

[ad_1]

فروشگاه های دارای سوپرمارکت بزرگ باید موارد فروخته شده را محدود کنند. اعتبار: Blanes-jm فلیکر

با شروع از 12 ژانویه و تا 26 ژانویه ، همه بارها و رستوران ها در مایورکا برای اولین بار از زمان شیوع بیماری به طور کامل به روی مردم بسته می شوند.

دولت بالئاری برای جلوگیری از بروز روزافزون عفونت های Covid-19 این اقدامات و اقدامات جدید دیگر را انجام داده است.

سایر اقدامات به این معنی است که مغازه های بیش از 700 متر قادر به فروش فقط محصولات اساسی مانند مواد غذایی و بهداشتی هستند و سالن های ورزشی نیز تعطیل می شوند.

مشاغل و فروشگاه های کوچک هنوز باید ساعت 8 عصر تعطیل شده و تعداد افراد مجاز را به 30 درصد ظرفیت محدود کنند ، اگرچه بارها و رستوران ها حق دارند ترتیب تحویل در خانه و جمع آوری محدود غذا را محل آن

منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 06:00 و حداکثر تعداد شش نفر از اعضای خانواده که اجازه ملاقات را دارند بدون تغییر باقی خواهد ماند ، اگرچه ساکنان باید در صورت امکان بعد از ساعت 20:00 در خانه بمانند.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “قوانین سختگیرانه تری که در مایورکا برای مبارزه با عفونتهای Covid-19 ارائه شده است” در اختیار ما قرار دادید متشکریم.

مقاله قبلییک پلیس کاپیتول به دلیل خودکشی درگذشت
مقاله بعدیجراح قهرمان سر کار می رود

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر زندگی خود را صرف سفر امنیتی و آهنگری کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند و جان با علاقه خاصی به صحنه های اجتماعی در امور مالی ، جبل الطارق و کوستا دل سول ، به طور منظم خبرنویس گروه EWN Media شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 + یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *