نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

از مردم انگلیس خواسته شده است تا سهم خود را در توزیع واکسن های تاریخی ایفا کنند

[ad_1]

از مردم انگلیس خواسته شده است که در توزیع واکسن های تاریخی نقش داشته باشند
اعتبار: “پرونده: پرتره رسمی Rt Hon Matt Hancock MP crop 3.jpg” توسط Richard Townshend تحت CC BY 3.0 دارای مجوز است

THE BRITISH PUBLIC از مت هنكاك دعوت می كند تا سهم خود را در گسترش تاریخی واكسن ها داشته باشد

وزیر بهداشت و رفاه مت هانکوک در توئیتر خود نوشت: “من می دانم که افراد زیادی کارهای زیادی را برای حمایت از NHS و اقدامات واکسیناسیون ملی انجام می دهند.

“اکنون این فرصت شماست که با کمک به همه افراد بالای 80 سال عکس بگیرید. عموم مردم نقش مهمی در پخش برنامه تأمین واکسن برای COVID-19 انگلستان دارند. “

NHS حدود 45 درصد افراد بالای 80 سال در انگلیس را واکسینه کرده و افرادی را که به آنها واکسن پیشنهاد شده است تشویق می کنند هرچه زودتر قرارهای خود را رزرو کنند. بیش از یک میلیون نفر از افراد 80 سال به بالا قبلاً دعوت شده اند تا اعتصاب خود را در یکی از مراکز واکسیناسیون NHS انگلیس رزرو کنند.

کمک به افراد آسیب پذیر برای واکسیناسیون یکی از سه وعده ای است که دولت از مردم خواسته است از بزرگترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ انگلیس حمایت کنند.

3 وعده عبارتند از:

  • راهنما – با حمایت از دوستان ، خانواده و عزیزان در جلسات خود و همچنین داوطلبانه برای کمک به افراد جامعه ، به افراد 80 ساله و بالاتر کمک کنید
  • عضو شوید – در آزمایشات بالینی برای واکسن ها و درمان های COVID-19 ثبت نام کنید
  • مطلع باشید – با مشاوره دقیق و قابل اعتماد NHS در جریان باشید و به اشتراک گذاری حقایق را با دوستان و خانواده فراموش نکنید

با ادامه برنامه واکسیناسیون ، مردم می توانند با مشارکت در یک یا چند مورد از این وعده ها به تلاش های ملی بپیوندند و از NHS پشتیبانی کنند.

مت هنكاك گفت: “در طی این همه گیری ، من از كمك مردم انگلیس در مبارزه با ویروس متعجب شدم. من می خواهم از همه بخاطر وقت ، تلاش و حوصله ای که برای حفظ امنیت خود و دیگران انجام داده اند تشکر کنم.

“ما تشخیص می دهیم که افراد زیادی می خواهند از NHS ما پشتیبانی کنند تا متخصصان بهداشت و مراقبت های بهداشتی بتوانند به نجات جان خود ادامه دهند و اکنون این فرصت شماست که با کمک به افراد دیگر از 80 سال به بالا نمونه برداری کنید.

“من از همه می خواهم ، مهم نیست که شما کی هستید ، چه کاری انجام می دهید یا اهل کجا هستید ، بیرون بیایند و سه وعده ما را بگیرند. وی گفت: “همه در این تلاش ملی نقشی دارند – برای محافظت از NHS ، عزیزان و عزیزانمان نیز.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “از مردم انگلیس خواسته شده است تا سهم خود را در توزیع واکسنهای تاریخی ایفا کنند” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *