نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

از فلوت دور بمانید ، “پرستار کووید هشدار می دهد:” آنها در حال حاضر بزرگترین دشمن ما هستند “

[ad_1]

از کیک ها دور بمانید
اعتبار: Facebook Inés Lobeira

از فلوت دور شوید ، “آنها در حال حاضر بدترین دشمن ما هستند” ، پرستاری از کوید هنگام آشکار کردن واقعیت خشن بخشهای بیمارستان هشدار داد.

اینس لوبیرا ، پرستاری از پونته وودرا که به درمان روزانه بیماران ویروسی کرونا اختصاص دارد ، در حساب کاربری فیس بوک خود جزئیات تکان دهنده شیفت های خود را فاش کرد: “من فقط از آنچه دوست داشتم کابوس باشم بیدار شدم” ژانویه.

پرستار فاش کرد که او و سایر کارکنان بهداشت احساسات زیادی را در طول روز تجربه کرده اند.

وی گفت برخی از این احساسات مثبت است ، مانند رابطه با بیماران: “مراقبت از چهار بیمار Bueu و شخصی حتی اگر آنها خیلی بیمار باشند ، به شما می گویند … من شما را از طریق چشم می شناسم.”

از طرف دیگر ، دیگران دلخراش ترند: پرستار گفت: “بالا بردن یک مرد بیچاره برهنه و گمراه از زمین”.

یکی از دلخراش ترین لحظات او این بود که به مردی که در بخش مراقبت های ویژه با “ذات الریه رهایی یافته” بستری شده بود گفته شد که همسرش به دلیل کوید درگذشت.

او التماس می کند: “اجازه ندهید من رنج بکشم”.

وی با ارسال پیامی محکم به عموم ، نتیجه گیری کرد: “از کسانی که ماسک نمی پوشند دوری کنید و توصیه ها را نادیده بگیرید (کوید). آنها در حال حاضر بدترین دشمن ما هستند ، بیشتر از ویروس کرونا. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید ، به پرستار کووید هشدار می دهد “از فلوترها دور باشید” آنها در حال حاضر بدترین دشمن ما هستند “. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *