نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اریک گارسیا از من سیتی کوید و مندی “ناامید” را در این باشگاه جلب می کند

[ad_1]

اریک گارسیا از من سیتی کوید و مندی را می گیرد
اعتبار: “باشگاه فوتبال منچستر سیتی” توسط Richard_of_England تحت CC BY 2.0 مجوز دارد

اریک گارسیا از MAN CITY کوید را می گیرد و بنجامین مندی پس از نقض قوانین ویروس کرونا ، با سازماندهی یک گردهمایی در خانه اش در شب سال نو ، باشگاه را “ناامید” می کند.

لیگ برتر اخیراً با افزایش پرونده های COVID-19 روبرو شده است و آنها را مجبور کرده است که در هفته گذشته نه یک بلکه 3 بازی (و از جمله منچستر سیتی) و اکنون اریک گارسیا را که شایعاتی مبنی بر تحت تعقیب بودن بارسلونا و لیورپول است ، دوباره برنامه ریزی کنند. ، آخرین قربانی کوید است ، اگرچه بازی امروز تیمش مقابل چلسی (3 ژانویه) هنوز ادامه دارد.

سیتی روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: “اریک گارسیا و یک کارمند آزمایش COVID-19 مثبت داشتند.”

“هر دو افسر مطابق با پروتکل لیگ برتر و دولت انگلستان در مورد قرنطینه ، دوره ای از خودزنی را مشاهده خواهند کرد.

“همه اعضای این باشگاه قبل از بازگشت به کار ، آموزش و مسابقات برای همکاران ما آرزوی بهبودی سریع دارند.”

در همین حال ، مطابق گزارش The Sun

سخنگوی منچستر سیتی گفت: “این باشگاه از پیشرفت سال نو در Covid-19 که شامل بنیامین مندی و گزارش های بعدی رسانه ها در مورد آن است ، آگاه است.”

وی افزود: “اگرچه قابل فهم است كه عناصر این حادثه در گزارش ها سو mis تعبیر شده و این بازیکن به دلیل اشتباه خود علناً عذرخواهی كرده است ، اما باشگاه با اطلاع از تخلف ناامید شده و تحقیقات داخلی را انجام خواهد داد.”

سخنگوی مندی در بیانیه ای که به روزنامه سان داده بود این ادعاها را انكار نكرد.

در این بیانیه آمده است: “بنیامین و شریک زندگی اش به یک آشپز و دو نفر از دوستان شریک زندگی اش اجازه دادند برای شام شب سال نو در دارایی وی شرکت کنند.”

“بن می پذیرد که این نقض پروتکل های Covid-19 است و از اقدامات خود در این مورد پشیمان است. بن تست کووید را انجام داده و در این باره با منچستر سیتی در ارتباط است. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار من گارسیا توسط اریک سیتی ، کوید و مندی را “از این باشگاه ناامید” می کند متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *