نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ارزانترین سوپرمارکتهای کشف شده در اسپانیا

[ad_1]

ارزانترین سوپرمارکتهای کشف شده در اسپانیا
OCU ادعا می کند که مصرف کنندگان می توانند با انتخاب ارزانترین سوپرمارکت ها سالانه به طور متوسط ​​1000 یورو پس انداز کنند – منبع تصویر: توییتر

آژانس مصرفی OCU اسپانیا گزارش سالانه خود را در مورد ارزانترین سوپرمارکتها برای مشتریان منتشر می کند.

در طی همه گیری Covid-19 در سال 2020 ، OCU گزارش می دهد که بسیاری از زنجیره های بزرگ سوپرمارکت اسپانیا مجبور شده اند قیمت های خود را کاهش دهند زیرا بسیاری از مصرف کنندگان خود را بیکار می دانند و پول خود را تنگ می کنند.

آژانس مصرف کننده در گزارش سالانه خود در مورد ارزانترین سوپرمارکت های اسپانیا نشان می دهد که کدام یک از زنجیره های بزرگ باعث صرفه جویی بیشتر مشتری در خریدهای عادی خود می شوند.

مرکادونا گرچه بیشترین سهم بازار از سوپرمارکت های کشور را در اختیار دارد ، ارزان ترین گزینه برای مصرف کنندگان نیست. این عنوان به دنی اعطا شد ، و به دنبال آن تیفوس – هم محبوب و هم در اندلس. آلکامپو ارزان ترین مارک محبوب ملی است ، در حالی که سانچز رومرو از مادرید عنوان خود را به عنوان گرانترین فروشگاه مواد غذایی اسپانیا حفظ می کند.

اقتصادهای Cash و Cash Fresh در پنج کشور اول قرار دارند ، در حالی که به مصرف کنندگان هشدار داده شده است که Ulabox ، Surli Discau و Suma گرانترین درآمد را برای یک مصرف کننده متوسط ​​دریافت خواهند کرد.

OCU ادعا می کند که با انتخاب خرید در ارزان ترین سوپرمارکت ها ، مصرف کنندگان به طور متوسط ​​سالانه 1000 یورو پس انداز می کنند. آنها همچنین خاطر نشان کردند که در طی همه گیرى ، خرید آنلاین در اسپانیا برای مواد غذایی و کالاهای خانگی افزایش یافته است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ارزانترین سوپرمارکتهای کشف شده در اسپانیا اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *