نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ادای احترام به “متفکر معروف” ماریا زامبرانو در سی امین سالگرد درگذشت او

[ad_1]

ادای احترام به
اعتبار: Ayuntamiento de Veles-Málaga

ادای احترام به “متفکر مشهور” ماریا زامبرانو در سی امین سالگرد درگذشت او.

به مناسبت سه دهه از مرگ وی ، جشن سالانه زندگی فیلسوف ماریا زامبرانو در مقبره این فیلسوف در ولس-مالاگا برگزار شد.

اگرچه امسال ، به لطف کوید ، مراسم بزرگداشت بنیاد ماریا زامبرانو کمی پایین تر بود و نمایندگان شورا در آن حضور داشتند.

شهردار آنتونیو مورنو فرر گفت: “ما اینجا هستیم تا زنی را بشناسیم که بسیار جلوتر از زمان خود است و معیار بسیاری از جنبه های زندگی روزمره ، برابری برای زنان ، صلح ، دموکراسی و بسیاری دیگر از ارزشهای اصلی جامعه است.”

“ماریا زامبرانو یک مرجع جهانی در اندیشه های فلسفی است و من افتخار می کنم میراثی از زندگی و کار خود را در ولز-مالاگا میزبانی کنم. ما علاوه بر اینکه محور اصلی میراث فرهنگی غنی Veles-Malaga است ، تلاش می کنیم آن را به عنوان “شهر فرهنگ و اندیشه” ادغام کنیم.

وی افزود که شورا و بنیاد به طور مداوم کار می کنند تا “زندگی و کار اندیشمند به زندگی خود ادامه دهد ، جایگاه شایسته خود را بگیرد و توسط نسل های جدید شناخته شود”

دبیر بنیاد ماریا زامبرانو ، لوئیس اورتگا ، تأکید کرد: “ولس-مالاگا یک مرجع بین المللی برای مطالعه و تحقیق در مورد این متفکر برجسته است ، که همچنین توسط مرمت اخیر مرکز مطالعات تبعید نیز گسترش یافته است ، مرکز اسناد و مدارک در اسپانیا در حال حاضر بر روی دیجیتالی کردن آثار و سایر اسناد مهم زامبرانو برای توزیع دیجیتالی بعدی کار می کند. “

اداره فرهنگ و بنیاد قصد دارند امسال به مناسبت سی امین سالگرد تعدادی فعالیت و نمایشگاه ترتیب دهند که تا حد امکان با شرایط بهداشتی فعلی سازگار خواهد بود.

اورتگا گفت: “ماریا زامبرانو به نسلی از زنان خارق العاده تعلق دارد که برای تغییر بنیادی در فرهنگ غربی قرن 20 تلاش می کنند.”

بسیاری از کنفرانس ها و تحقیقات به منظور شناخت “افکار ، کارها” ، “تأثیر وی بر فرهنگ جهانی اسپانیا و مرجع جهانی در این رشته” به این فیلسوف اختصاص یافته است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخذ کردید متشکریم ادای احترام به “متفکر مشهور” ماریا زامبرانو در سی امین سالگرد درگذشت وی. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *