نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ادای احترام به دختر نوجوان “Trailblazer” ، که به دست پدرش درگذشت

[ad_1]

ادای احترام به دختر نوجوان
ادای احترام به اعتبار نوجوان Trailblazer: Pixabay

TRIBUTES به نوجوانی پرداخت می شود که به دست پدرش در یک خودکشی هولناک درگذشت. اعتقاد بر این است که این نوجوان با استعداد اندکی قبل از کریسمس توسط پدرش کشته شده است.

دوستان پس از درگذشت تونی توماس ، 16 ساله ، از بیشاپبریگز ، گلاسکو ، پس از اینکه وی فقط دو روز قبل از کریسمس درگذشت ، ادای احترام کردند. امدادگران به جاده گرنجر فراخوانده شدند ، جایی که این خانواده اندکی پس از ساعت 4 بعد از ظهر در 23 دسامبر در آنجا زندگی کرد. نه تونی و نه پدرش ، سیورین ، 40 ساله ، نجات پیدا نمی کنند.

تونی به تیم دوومیدانی و ماراتن کایاک گلاسگو تعلق داشت و آنها ادای احترام کردند و گفتند: “از اینکه عضوی از خانواده GKC بودید متشکرم. شما اولین عضو ، برادر بزرگ ، مسافر بودید.

“تا زمانی که ما دیگر آنقدر خوش شانس نیستیم که در کنار شما قایقرانی کنیم ، خاطراتی که برای ما به ارمغان آورده اید برای همیشه در ما باقی خواهد ماند.”

پلیس تأیید کرد که مرگ ها رخ داده و تحقیقات در مورد قتل آغاز شده است ، اما آنها به دنبال فرد دیگری نیستند.


با تشکر از شما برای اختصاص دادن وقت خود برای خواندن این مقاله ، ادای احترامی به نوجوان ردیابی که در دستان پدرش مرد” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *