نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اختراع اسپانیایی به کاهش ترس از واکسیناسیون کمک می کند

[ad_1]

اختراع اسپانیایی به کاهش ترس از واکسیناسیون کمک می کند
اختراع اسپانیایی به کاهش ترس از واکسیناسیون کمک می کند اعتبار: پیکسابای

اختراع اسپانیایی ، Pinsoft ، به کاهش ترس از واکسیناسیون کمک می کند.

سه دانشجوی اسپانیایی طرحی فوق العاده ارائه داده اند که به افرادی که از تزریق می ترسند کمک می کند. اختراع Pinsoft می تواند سوزن را از دید بیماران پنهان کند. تصور می شود که این می تواند به افرادی که از واکسیناسیون می ترسند کمک کند.

گفته می شود بسیاری از مردم از واکسیناسیون در برابر بیماری همه گیر کروناویروس در حال حاضر امتناع کرده اند زیرا از سوزن می ترسند. ترس از سوزن یک فوبیای شایع است و به آن تریپانوفوبیا می گویند.

یک اختراع جدید اسپانیایی امیدوار است بتواند با این ترس و اضطرابی که بیماران ممکن است از آن رنج ببرند کمک کند. Pinsoft توسط سه دانشجوی دانشگاه Jaume I طراحی شده است. دانشجویان Sofia Aparisio ، Laura Martinavaro و Juan Carlos Espert طرحی شگفت انگیز خلق کرده اند که امسال برنده جایزه ملی بنیاد جیمز دیسون شد.

طراح خوان کارلوس به Omicrono گفت: “ما می خواهیم مفهوم سرنگ را به طور کلی تغییر دهیم.” این طرح می تواند سوزن را از بیمار پنهان کند ، که می تواند به اضطراب کمک کند.

مطابق با Omicrono ، “ابتدا ، Pinsoft سوزن و سرنگ را پنهان می کند تا بیمار نتواند آنها را ببیند. شکل استوانه ای آن سرنگ را با دارو در داخل مخفی می کند ، می توان آن را برای تزریق داخل وریدی ، عضلانی ، زیر جلدی یا داخل پوستی تطبیق داد. ثانیاً ، این به بیمار اجازه نمی دهد سوزن سوزن را احساس کند. در اطراف سوزن ، چند چوب با نوک گرد ، که سنبله نامیده می شوند ، دست را لمس می کنند.

خوان کارلوس افزود: سنبله ها سعی می کنند اطراف را ماساژ دهند تا ذهن را فریب دهند.

“در دانشگاه ، ما افرادی را می بینیم که پرستار و پزشکی می خوانند و در کارآموزی یا حتی تجربه کلاس به ما کمک کرده اند.”

اکنون دانشجویان امیدوارند که شرکتی از طراحی مراقبت کرده و به تولید تجاری آن کمک کند. خوان کارلوس توضیح داد: “ما خیلی دوست داریم که یک شرکت یا سازمان به پروژه علاقه نشان دهد و به ما کمک کند محصول را از سطح اصلی خارج کنیم ، که ما آن را بسیار مهم می دانیم.”


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *