نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اخبار – کوستا د آلمریا

[ad_1]

اخبار - کوستا د آلمریا
EL EJIDO: سه Tasers جدید برای اعتبار عکس محلی Policia: تالار شهر ال اجیدو

خوب مسلح سیاست های محلی EL EJIDO به سه Taser برای تکمیل سه مورد قبلاً داده شده است ، که به شش گشت اجازه می دهد با خیال راحت با شرایط خشونت آمیز برخورد کنند. منابع شهرداری فاش کردند که مدلهای مدرن Taser 7 تقریباً 12000 یورو برای دفتر شهردار هزینه دارد.

برش را برش دهید انجمن بازرگانی مهمان نوازی ALMERIA ASHAL از تصمیم شرکت انرژی Endesa برای قطع برق منطقه ساحلی بین 6.30 صبح تا 14.15 بعد از ظهر دوشنبه گذشته ، 16 اوت ، در یک روز بالقوه شلوغ در فصل تابستان انتقاد می کند. ASHAL گفت ، کاهش ها باید از قبل به توافق برسند.

رقبای مرگبار انجمن SEA RESCUE Equinach هشدار داد که بسیاری از دلفین های مرده پیدا شده در سواحل آلمریا دارای زخم چاقو هستند. محیط بانان ادعا می کنند که دلفین ها اغلب توسط ماهیگیران کشته می شوند و آنها را به عنوان رقیبی برای ماهیان معیشت خود می بینند.

آخر هفته ای کوتاه برخلاف برخی رسانه ها ، جشن های ویرجن دل مار در آلمریا شامل یک آخر هفته طولانی نمی شود. فستیوال ، مانند همیشه ، شنبه قبل از آخرین یکشنبه ماه اوت برنامه ریزی شده است ، که امسال در 28 اوت اتفاق می افتد.

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را انجام می دهد که معتقد است برای انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان برای توسعه مهارت های زبانی خود کمک می کند. او از حضور در تولد روزنامه هفتگی یورو در سال 1999 بسیار هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *