نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اخبار مختصر – Costa de Almeria

[ad_1]

اخبار مختصر - Costa de Almeria
زیرساخت های آب: نوسازی و پیشرفت برای کانجایار ، ویلاهای Las Tres و Abla عکس: Diputacion de Almeria

آب بهتر شورای استانی بیش از 200،000 یورو برای نوسازی زیرساخت های آب در سه شهرداری داخلی هزینه می کند. در ویلاهای کانجایار و لاس ترس ، Diputacion در حال فرو بردن چاه های جدید برای تکمیل یا جایگزینی آنهایی است که در حال حاضر این دو شهر را تامین می کنند ، در حالی که دو شبکه اصلی آب ابلا در حال بازسازی است.

اتاق دائمی Banda Municipal شهر ALMERIA CITY هفته گذشته برای بازی در Cabo de Gata وارد شد ، اما نوازندگان پس از شروع به تنظیم سازهای خود به طور غیرمنتظره آنجا را ترک کردند. بعداً منابع شهرداری توضیح دادند که این کنسرت در زمان کوتاهی برگزار شد و زمان کافی برای تهیه صندلی برای تماشاگران وجود نداشت.

سیستم جدید شهرداری ADRA یک قرارداد نرم افزاری به ارزش 40،000 یورو برای بخش منابع انسانی خود برای برنامه هایی که روشهای پاداش و همگام سازی الکترونیکی کارکنان شهرداری را پوشش می دهد ، معامله می کند. به گفته مقامات شهری ، علاوه بر افزایش کارایی ، بهره وری را افزایش داده و آگاهی عمومی را افزایش می دهد.

بدون کووید تنها شش شهرداری وجود دارد که هیچ موردی از ابتلا به کووید در آن گزارش نشده است و دو مورد از آنها لارویا و بنیتاگلا با جمعیت 169 و 58 نفر به ترتیب در استان آلمریا واقع شده اند. چهار مورد دیگر عبارتند از Carataunas ، Castaras و Lobras در گرانادا و آتاته (مالاگا).

اعداد بد بر اساس سیستم VioGen وزارت کشور ، که از قربانیان خشونت جنسیتی محافظت می کند ، 18271 مورد فعال در آندلس در آگوست به ثبت رسیده است که نسبت به ماه ژوئیه 317 افزایش یافته است. 17 مورد “خطر فوق العاده” در اندلس ، شامل یک زن از استان آلمریا ، 41 درصد از کل را تشکیل می دهد.

کمک مستقیم شهرداری ROQUETAS 2 میلیون یورو کمک مستقیم به حسابهای بانکی 380 شرکت کوچک محلی و مشاغل آزاد از طریق پروژه Impulsa 2 خود منتقل کرده است. این به دنبال کمک قبلی 200،000 یورو و 2 میلیون یورو دیگر در مرحله سوم برنامه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *