نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اخبار مختصر مالی از انگلستان و اسپانیا

[ad_1]

خیابان کریسمس خود را از دست ندهید
خیابان اعتباری خود را در اعتبار کریسمس از دست ندهید: خیابان با کیفیت

به طور مختصر اخبار مالی از بریتانیای کبیر و اسپانیا ، که توسط News Weekly News برای شما گردآوری شده است.

خیابان با کیفیت

بسیاری از خانواده ها ، پس از یک شام کریسمس با بوقلمون و همه غذاهای جانبی به علاوه یک پای با گوشت چرخ کرده یا پودینگ کریسمس ، خوشحال می شوند که عصر را در حال تمیز کردن شکلات های خود بگذرانند. نستله به بی بی سی گفت که آنها تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کمبودی در خیابان کیفیت وجود ندارد.

تحویل درب منزل

رقیب اسپانیایی Uber ، Cabify ، با شرکت سوپر مارکت Lola Market به توافق رسیده است تا به مشتریان خود اجازه دهد از طریق برنامه خود در 9 شهر ، از جمله بارسلونا و مادرید ، مواد غذایی سفارش دهند و معتقدند این راه سبز برای کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی است.

در دردسر

در اولین پیگرد قانونی انگلیس بر یک موسسه مالی تحت مقررات پولشویی ، NatWest سه مورد عدم نظارت صحیح بر 365 میلیون پوند واریز شده به حساب مشتری را که گردش مالی سالانه 13 پوند انگلیس را نشان می داد ، پذیرفت.

نگاه به شرق

دفتر اقتصاد و تجارت هنگ کنگ در بروکسل در اجلاس جنوب در 6 اکتبر در مادرید برای ارتقاء فرصت های تجاری در هنگ کنگ برای شرکت های نوپای اروپایی که به دنبال تأمین مالی و اقامت تجاری بودند ، شرکت کردند.

انرژی هسته ای

دولت اسپانیا به شرکت های انرژی Iberdrola و Endesa روشن کرده است که آنها وظیفه دارند حداقل 10 سال دیگر نیروگاه هسته ای Ascó در Tarragona را که در سال 1984 به بهره برداری رسید ، حفظ و ادامه دهند.

گسترش آواتل

Avatel Telecom که متخصص ارائه خدمات مخابراتی به مناطق روستایی اسپانیا است ، دفتر مرکزی خود را از ماربلا به مادرید منتقل کرد ، اعلام کرد که در حالی که به این بخش از فعالیت خود ادامه می دهد ، قصد دارد فروش برق و همچنین هشدارهای خانگی را گسترش دهد.

موریسون برای فروش

فروش برای فروش سوپر مارکت زنجیره ای موریسون از طریق حراج انجام شد که در آن شرکت کنندگان اولیه در شرکت سهام آمریکایی Clayton، Dubilier & Rice پیشنهاد کردند 7.1 میلیارد پوند برای سهام به علاوه بدهی 2.87 میلیارد پوند بپردازند. برای تصویب سهامداران به

با تشکر از شما برای خواندن “اخبار مالی به طور خلاصه از انگلستان و اسپانیا” آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *