نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اخبار به طور خلاصه – شمال کاستا بلانکا

[ad_1]

اخبار مختصر - کاستا بلانکای شمالی
هزینه تاریخی: کوزه L’Orant ساخته شده 7000 سال پیش اعتبار عکس: تالار شهر Alcoy

در خانه بمانید دروغ “Orant” ، با قدمتی حدود 7000 سال و تزئین شده با شمایل شماتیک ، در دهه 50 قرن گذشته در Cova de l’Or (Beniares) کشف شد و اکنون به طور کامل بازسازی شده است. به دنبال وام های موزه های دیگر در گذشته ، اکنون برای اطمینان از حفاظت از آن ، به طور دائم در موزه باستان شناسی آلکوی باقی می ماند.

پر كردن انجمن هتل هاسبک فاش کرده است که در ماه گذشته ، کوستا بلانکا یک میلیون گردشگر پذیرفته است که 85 درصد آنها اسپانیایی هستند. این میزان 30 درصد کمتر از ارقام سال 2019 است ، اما دو برابر سال 2020 ، که باعث شد هوسبک در ماه اوت 90 درصد اشغال رستوران های خط اول را پیش بینی کند.

خشم خانواده پلیس مجبور شد به کمک راننده 19 ساله ای بیاید که اتومبیلش در نزدیکی بیمارستان عمومی در شهر آلیکانته با کودک هفت ساله برخورد کرد. در شرایطی که تحت بررسی قرار دارد ، پسربچه پس از مجروح شدن وی توسط آینه بغل خودرو ، خانواده این پسر اقدام به حمله کردند.

نه ممنون به گفته وزارت بهداشت اسپانیا ، استان آلیکانته 47000 نفر بالای 50 سال دارد که به دلیل ترس یا سوء ظن ، به ویژه عوارض جانبی Astra-Zeneca و Janssen ، واکسن کووید را رد کرده اند. در همین حال ، داده های جامعه والنسیا نشان می دهد که 100 درصد از افراد بالای 80 سال در این منطقه ایمن سازی شده اند و 97.8 درصد از افراد بالای 70 سال.

پهپاد سرقت این واحد هوایی ، متعلق به Policia Local Benidorm ، اکنون از تجهیزاتی استفاده می کند که می تواند فرکانس ها را تشخیص داده و آنها را مختل کرده و موقعیت پهپادها را کنترل کند. هفته گذشته ، این واحد یک اپراتور غیر مجاز را شناسایی و شناسایی کرد که اکنون با جریمه آژانس ایمنی و امنیت هوانوردی اسپانیا (AESA) روبرو است.

دشوار یک مطالعه توسط بانک اسپانیا نشان داد که هزینه زندگی در منطقه Denia-Javea (Benissa ، Teulada ، Els Poblets و Benitachell) کمتر از مادرید ، پالما یا کالپ (طبقه بندی شده به عنوان کاستا بلانکا) است ، اما گرانتر است. آلیکنته ، مورسیا یا گاندیا. در مقابل ، متوسط ​​حقوق دنیا-جاوا در والنسیا کمترین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *