نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اتحادیه فوتبال انگلیس ادینسون کاوانی را به دلیل یک پست توهین آمیز در اینستاگرام به مدت سه بازی منع کرد

[ad_1]

اتحادیه فوتبال انگلیس ادینسون کاوانی را به دلیل یک پست توهین آمیز در اینستاگرام به مدت سه بازی منع کرد.

انگلیس انگلیس روز پنجشنبه ، 31 دسامبر اعلام کرد ، ادینسون کاوانی ، مهاجم منچستریونایتد به دلیل ارسال در اینستاگرام ، که شامل یک عبارت اسپانیایی بالقوه توهین آمیز است ، به دلیل سه پست محرومیت و 100000 پوند جریمه شد.

کاوانی ، که در نیم فصل اول لیگ برتر 2020-21 با الهام از منچستر یونایتد قرارداد امضا کرد ، در مسابقات آینده مقابل استون ویلا (لیگ برتر) ، منچسترسیتی (نیمه نهایی جام لیگ) و واتفورد (دور سوم جام حذفی) غایب خواهد بود. )) هر سه مسابقه در اولدترافورد برگزار می شود.

این بازیکن 33 ساله برای جشن محرومیت خود به سکوی رسانه های اجتماعی رفت و در اواخر ماه نوامبر مقابل ساوتهمپتون یک گل به دست آورد. در این پست ، بین المللی اروگوئه مجدداً یک پست را در پست تبریک دوست خود به اشتراک گذاشت. به این ترتیب ، وی عبارتی را به کار می برد که FA آن را “توهین آمیز و / یا توهین آمیز و / یا نادرست” می داند.

اندکی پس از اشتراک پست ، کاوانی آن را از نمایش خود حذف کرد و اظهارات زیر را ارائه داد.

“پیامی که من بعد از بازی در روز یکشنبه ارسال کردم به عنوان یک سلام خوب به یک دوست در نظر گرفته شد ، که از وی به خاطر تبریک بعد از بازی تشکر می کنم.

“آخرین کاری که می خواستم انجام دهم توهین به کسی بود. من کاملاً مخالف نژادپرستی هستم و پیام را به محض توضیح اینکه تفسیر آن متفاوت است حذف کردم. من می خواهم بابت آن عذرخواهی کنم. “

منچستر یونایتد بیانیه زیر را صادر کرد ، در آن آنها همچنان به حمایت از بازیکن خود ادامه می دهند ، در حالی که تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس را تا حد زیادی اجتناب ناپذیر می پذیرند.

“منچستر یونایتد و همه بازیکنان ما کاملاً به مبارزه با نژادپرستی متعهد هستند و ما در این زمینه به همکاری با FA – همراه با سایر ارگانها و سازمانهای حاکم و از طریق مبارزات خود ادامه خواهیم داد. ما به تصمیم امروز FA در مورد اتهام ادینسون کاوانی به دلیل پاسخ او در شبکه های اجتماعی به پیام تبریک یکی از دوستان خود پس از بازی در ساوتهمپتون توجه می کنیم. ادینسون و باشگاه قاطعانه ابراز داشتند که هیچ مطلبی سو قصد در پشت این پیام وجود ندارد ، که وی آن را حذف کرده و به محض دریافت اطلاعاتی مبنی بر سو might تفاهم ، عذرخواهی کرد. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “FA ادینسون کاوانی را به دلیل سه پست توهین آمیز در اینستاگرام ممنوع می کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *