نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اتحادیه اروپا و چین در آستانه امضای توافق نامه سرمایه گذاری عمده هستند

[ad_1]

اتحادیه اروپا و چین در آستانه امضای توافق نامه سرمایه گذاری عمده هستند
توافق نامه سرمایه گذاری در انتظار تأیید تنظیم کننده ها است – منبع تصویر: Pixabay

اتحادیه اروپا (EU) در آستانه امضای توافق نامه سرمایه گذاری عمده با چین است که کارشناسان امیدوارند این فرصت های ارزشمند تجاری را فراهم کند.

نمایندگان اروپایی در واقع با کارآفرینان و رهبران تجاری چینی دیدار کردند زیرا هر دو طرف به اجرای یک معامله بزرگ تجاری جدید نزدیک شدند.

توافقنامه جامع سرمایه گذاری بین چین و اتحادیه اروپا (CAI) تا حد زیادی توسط هر دو طرف تأیید شده است و اکنون در انتظار تأیید تنظیم كنندگان است تا به اجرای كامل برسد. کارشناسان امیدوارند که این توافق نامه فرصت های سودآور و متنوعی را برای مشاغل اروپایی فراهم کند تا سرمایه گذاری های جدیدی را در چین انجام دهند زیرا ابرقدرت آسیایی به دنبال تبدیل شدن به بزرگترین اقتصاد جهان است.

تاجران چینی معتقدند که علاقه سرمایه گذاران اروپایی فشار رقابتی را به شرکت های چینی وارد می کند تا تلاش های تحقیقاتی و نوآوری خود را افزایش دهند و استعداد خود را حفظ کنند. چین آماده است در فن آوری های انرژی پایدار و تغییر آب و هوا ، که مورد توجه سرمایه گذاران اروپایی است ، به یک رهبر جهانی تبدیل شود.

جیان پائولو برونو ، کمیسر تجارت ایتالیا می گوید در حالی که بخش تولید انبوه چین فوراً مورد توجه اروپا قرار خواهد گرفت ، توافق نامه جدید زمینه های جدیدی را برای سرمایه گذاری مانند بانکداری ، بخش های پیشرفته و ارتباطات از راه دور فراهم می کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اتحادیه اروپا و چین در آستانه امضای توافق نامه سرمایه گذاری بزرگ قرار دارند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیمحدودیت های شدیدتر در Canilas de Albaida و Arenas
مقاله بعدیشورای نرجا “مسئولیت” خود را اعلام می کند ، زیرا جریمه ها بیش از 1000 امتیاز است

اویسین سوئینی

اویسین نویسنده ایرلندی است و در سویل ، پایتخت آفتابی اندلس واقع شده است. وی پس از شروع کار خود به عنوان یک کتابفروش ، به روزنامه نگاری روی آورد و دندان های خود را به عنوان خبرنگار یکی از بزرگترین وب سایت های خبری ایرلند قطع کرد. از زمان پیوستن به اخبار هفتگی یورو در ماه نوامبر ، او از پوشش اخبار اخیر از سویل ، اسپانیا و فراتر از آن لذت برد – با علایق ویژه در زمینه جرم ، امنیت سایبری و سیاست های اروپا. هرکسی که بتواند نام او را تلفظ کند ، ابتدا یک سرویس رایگان دریافت می کند …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *