نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اتحادیه اروپا تشخیص می دهد که نیاز به “بازسازی” روابط خود با ایرلند شمالی دارد.

[ad_1]

اتحادیه اروپا تشخیص می دهد که نیاز به
اتحادیه اروپا تشخیص می دهد که نیاز به “بازسازی” روابط خود با ایرلند شمالی دارد. تصویر: Pixabay

اتحادیه اروپا تشخیص می دهد که نیاز به “بازسازی” روابط خود با ایرلند شمالی دارد.

به گفته مایکل گاو وزیر کابینه ، اتحادیه اروپا موافقت کرده است که روابط خود را با ایرلند شمالی “برای اولویت قرار دادن مردم” پس از عقب نشینی از تصمیم “خصمانه” خود برای ایجاد ماده 16 پروتکل ایرلند شمالی ، برقرار کند.

وزیر کابینه گفت اتحادیه “در اعتقاد به ماده 16” اعتراف کرده است که آنها “اشتباهی مرتکب شده اند – که به اتحادیه اروپا و انگلیس اجازه می دهد پایان دادن به تمام جنبه هایی را که به نظر آنها” مشکلات اقتصادی ، اجتماعی یا زیست محیطی “است پایان دهد.

این اتحادیه به دلیل اقدام در لهستان ، دوبلین و بلفاست ، در میان اختلافات عمیق تر در مورد تاخیر در تولید و توزیع واکسن ویروس کرونا در سراسر اروپا ، مورد محکومیت گسترده ای قرار گرفته است.

گووو گفت: “من فکر می کنم اتحادیه اروپا تصدیق می کند که آنها در به راه انداختن ماده 16 ، که به معنای بازگرداندن مرز جزیره ایرلند است ، اشتباه کرده اند.

“اما اکنون اتحادیه اروپا جای خود را به این کشور داده است. من با ماروش شفوویچ ، نایب رئیس کمیسیون اروپا ، در این باره صحبت کردم و هر دو توافق کردیم که به یک تنظیم مجدد نیاز داریم ، که باید مردم ایرلند شمالی را در درجه اول قرار دهیم.

این امر پس از آن صورت می گیرد که بروکسل از برنامه های خود برای کنترل کنترل صادرات واکسن که تهدید به انتقال 3.5 میلیون دوز Pfizer به انگلیس بود ، عقب نشینی کرد. رئیس کمیسیون اورسولا فون در لاین پس از اعلام تحریم خارق العاده برای جراحات ناشی از چاقو که اتحادیه را در میان کاهش عرضه به این قاره اعلام کرد ، این اطمینان را به بوریس جانسون داد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکرم. “اتحادیه اروپا تشخیص می دهد که نیاز به” برقراری “روابط با ایرلند شمالی دارد.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *