نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آیا Frexit می تواند بعدی باشد؟ از ماکرون برای برگزاری همه پرسی فرانسه دعوت شده است

[ad_1]

آیا Frexit می تواند ماکرون بعدی باشد که برای برگزاری همه پرسی فرانسه دعوت شده است؟
آیا Frexit می تواند ماکرون بعدی باشد که برای برگزاری همه پرسی فرانسه دعوت شده است؟ تصویر: توییتر

آیا Frexit می تواند مورد بعدی باشد؟ از ماکرون برای برگزاری همه پرسی فرانسه دعوت شد

رئیس جمهور فرانسه به دعوت چارلز-هنری گالوسی ، رئیس نسل Frexit ، یک جنبش سیاسی تاسیس شده در فرانسه در ژوئیه سال 2020 که در شبکه های اجتماعی در حال گسترش است تا به شهروندان فرانسه فرصت رای دادن در همه پرسی را بدهد بعد از اینکه انگلیس Brexit را پلمپ کرد و تصمیمات خود را از بروکسل کنترل کرد ، آینده خود را تصمیم بگیرند ، چیزی که جنبش Galois برای فرانسه نیز می خواهد.

صبح روز چهارشنبه ، او در توییتر نوشت: “بگذارید فرانسه بعدی باشد و” # كنترل كنید “نیز كنار بگذارید ، و این اتحادیه اروپا مضر ، فلج كننده و مخرب را ترك كنید. اگر فرانسه دموکراتیک است ، ما باید در مورد عضویت در اتحادیه اروپا نیز صدایی به مردم بدهیم. بعیدتر ، وقتی بدانیم که از زمان رای گیری در پیمان ماستریخت ، شرایط عضویت به طور قابل توجهی تغییر کرده است! آرزوی حاکمیت مردم برای زندگی با قوانین خود ، انگلستان این حق اساسی را که اتحادیه اروپا برای مدت طولانی مصادره کرده است ، تجدید می کند.

گالوئیس همچنین پیوندی به یک وب سایت – referendum-frexit.org – با نشان دادن آمارهای مربوط به Brexit ، با بیان اینکه سهم فرانسه در اتحادیه اروپا از 29 میلیارد یورو به 29 میلیارد یورو افزایش می یابد ، 5 میلیارد دلار افزایش یافته است. یورو ، که به گفته گالوا از 720 بیمارستان یا 14000 مدرسه است که ساخته نخواهد شد “، همچنین با استناد به” برنامه بهبودی اتحادیه اروپا “پس از بیماری همه گیر Covid-19 ،” که فرانسه را تا سال 2058 الزام خواهد کرد و هزینه های سنگینی برای ما خواهد داشت ، 40 میلیارد یورو خالص. “

وی ادامه داد: خیلی بیشتر از این که ما این وام را مستقیماً از طریق خود گرفته بودیم. علاوه بر این ، ما استفاده رایگان از این پول را نخواهیم داشت! کمیسیون اروپا تصمیم خواهد گرفت. در حال حاضر صدها میلیارد یورو برای ما هزینه دارد. با این حال ، اوضاع در فرانسه رو به زوال است. با covid-19 اکنون در حال سقوط کامل هستیم. بنابراین وقت آن است که حسابرسی اتحادیه اروپا را انجام دهیم. ما باید در همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا رفراندوم کنیم: شرط احترام به دموکراسی و آینده فرانسوی ها. “

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم. آیا Frexit می تواند بعدی باشد؟ از ماکرون برای برگزاری همه پرسی فرانسه دعوت شده است.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.