نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آیا انگلیس بعد از Brexit هنوز می تواند دروازه بزرگان اتومبیل به اروپا باشد؟

[ad_1]

آیا انگلیس بعد از Brexit هنوز می تواند دروازه بزرگان اتومبیل به اروپا باشد؟

رئیس بزرگترین نمایندگی فروش خودرو در این کشور گفت: انگلیس با وجود چالش های خروج از اتحادیه اروپا هنوز می تواند دروازه ای برای اروپا برای خودروسازان خارجی باشد. مایک هاوس ، مدیرعامل انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان اتومبیل (SMMT) گفت که انگلیس پس از Brexit همچنان قادر به رقابت با رقبا در بلوک تجاری خواهد بود.

“پایه های صنعت هنوز محکم است. ما هنوز یک نیروی کار کاملاً انعطاف پذیر و بسیار ماهر داریم. ما هنوز به یک بازار عظیم عاری از مالیات در اروپا دسترسی داریم. ما باید دارایی های خود را به بهترین شکل ممکن عرق کنیم و اطمینان حاصل کنیم که در بهترین موقعیت برای تأیید و تأیید آنچه که ارائه می دهیم ، هستیم. این به صنعت ، تولیدکنندگان و دولت بستگی دارد. “

با معامله Brexit ، هاوز اضافه کرد که اولین کاری که صنعت باید در سال جاری انجام دهد این است که مذاکرات سرمایه گذاری در بخش انگلیس را به میز برگرداند. طی چهار سال گذشته ، در حالی که شرکت ها منتظر نتیجه گفتگوهای تجاری طولانی بودند ، سرمایه گذاری جدید در این کشور خشک شده است.

اگرچه محاصره جدید ملی که حداقل یک ماه و نیم به طول می انجامد نگران کننده است ، هاوز افزود که این واقعیت که مشتریان همچنان می توانند با کلیک و جمع آوری اتومبیل خریداری کنند ، بخشی از کاهش را جبران می کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “آیا انگلیس بعد از Brexit هنوز هم می تواند دروازه ورود بزرگان اتومبیل به اروپا باشد؟” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *