نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آلیکانته برای بالاترین تعداد آلودگی به کووید از والنسیا پیشی گرفته است

[ad_1]

آلیکانته با بیشترین تعداد آلودگی به کووید از والنسیا پیشی می گیرد
اعتبار: تصویر از گرد آلتمن از جانب پیکسابای

در حالیکه ارقام کلی در حال افزایش هستند ، ALICANTE با بیشتر عفونت های Covid عملکرد والنسیا را بهتر می کند

استان آلیکانته برای اولین بار از والنسیا جلوتر است و بیشترین تعداد عفونت ویروس کرونا را ثبت کرده است ، بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت ، ارقام همچنان رو به زوال هستند. از روز جمعه ، 29 ژانویه ، آلکوی با داشتن 2،785.09 امتیاز مثبت به ازای هر 100،000 نفر ، منطقه ای با بیشترین تعداد موارد است. با این حال ، وضعیت تاکنون تثبیت شده است. متأسفانه ، برای بقیه آلیکانته ، جایی که تعداد آنها همچنان در حال افزایش است ، نمی توان همین حرف را زد.

در حالی که در حال حاضر میانگین این استان 1،574.29 مورد به ازای هر 100،000 نفر است ، Elche به مکان دوم این لیست رسیده است و از 1881 به 2،335 مورد در هر 100،000 نفر افزایش یافته است. نگران کننده تر ، منطقه بهداشتی در الچه ، که بیمارستان عمومی را پوشش می دهد در حال حاضر 4972 عفونت های فعال

در Vega Baja ، شهر Torrevieja کمترین آسیب دیده است ، اما تعداد آنها هنوز هم در حال رشد است ، در سه روز گذشته میزان بروز از 337.37 به 530.04 افزایش یافته است. اوریهولا با 1،331.57 عفونت در هر 100000 نفر ساکن در این کشور همچنان درگیرترین وضعیت است.

در سایر نقاط اسپانیا ، مادرید با کاهش تعداد عفونت ها و مرگ و میر Covid در چند روز گذشته ، بارقه ای از امید را بدست آورده است ، به همین دلیل کارشناسان معتقدند که ممکن است جامعه بر بدترین ویروس کرونا ویروس سوم غلبه کرده باشد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید ، “آلیکانته بیشترین تعداد آلودگی به آلودگی را از والنسیا جلوتر است” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *