نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آرسنال اخراج مسعود اوزیل برای فنرباغچه در ترکیه امضا کرد


آرسنال اخراج مسعود اوزیل برای فنرباغچه در ترکیه امضا کرد
آرسنال اخراج مسعود اوزیل برای فنرباغچه در ترکیه امضا کرد. تصویر: توییتر

مسوت اوزیل تبعیدی در آرسنال طی قراردادی به مدت سه سال و نیم با فنرباغچه در ترکیه قرارداد امضا می کند

گزارش از DHA بیرون آمدن از ترکیه به این دلیل است که مسعود اوزیل ، هافبک بین المللی قهرمان جهان آلمان قهرمان آرسنال در سال 2014 ، با هیجان انگیزی یک قرارداد سه ساله و سه ساله با باشگاه برتر ترکیه فنرباغچه امضا کرده است.

اوزیل در این فصل یک دقیقه برای تیم میکل آرتتا بازی نکرده است ، اما همچنان در هفته 350،000 پوند معروف است و در شش ماه گذشته از قرارداد پرسود خود با امارات بوده است ، با شایعاتی مبنی بر اینکه دی سی یونایتد از MLS است در حال امضای خود بود و گفته می شود در صورت امضای قرارداد ، سهام این باشگاه را پیشنهاد می دهد.

اگرچه او 92 بار برای آلمان بازی کرده است ، این بازی ساز با استعداد ریشه ترکی دارد و همچنین دوست صمیمی رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه ، همسر سابق 27 ساله او امینه گلسه ، خانم سابق ترکیه و سریال معروف تلویزیون ترکیه است. یک مشهور مشهور در وطن خود ، عامل اصلی تعیین کننده برای حرکت خیره کننده اوزیل در ترکیه است.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “مسوت اوزیل اخراج شده از آرسنال برای فنرباغچه در ترکیه امضا کرد” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *