نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آدرا قول کمک می دهد

[ad_1]

آدرا قول کمک می دهد
جلسه شورا: مشاوران به نفع کمکهای اضافی رای می دهند اعتبار عکس: تالار شهر آدرا

حدود 150 صاحب فروشگاه 300 میلیون یورو از تالار شهر آدرا دریافت می کنند.

مانوئل کورتس ، شهردار آدرا گفت ، این دومین مرحله کمک های مالی است که قبلاً توسط 140 مشاغل محلی و افراد مشاغل آزاد استفاده می شد.

وی قول داد: “ما با استفاده از تمام منابع خود برای کمک به افرادی که بیشتر تحت تأثیر عواقب اقتصادی این بحران قرار دارند ، در این راستا کار خواهیم کرد.”

“ما می خواهیم با انجام فعالیت های خود در اینجا و تثبیت اشتغال ، بخشهای تولیدی شهر ، به ویژه بخشهای مستقر در شهرداری را تحریک كنیم. ما می خواهیم به آنها کمک کنیم تا حرکت کنند. “

شهردار اضافه کرد که دفتر شهردار با تلاش جدید برای کمک به خانواده ها ، به ویژه کسانی که به مشاغلی وابسته هستند که قابل توجه نیستند و مجبور به تعطیلی شده اند ، به کمک بیشتر نیازمندان ادامه خواهد داد.


اخبار هفتگی یورو یک کمپین برای حمایت از دیدار مجدد در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های سفر PCR برگزار می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلیس را متحمل هزینه ها کنیم.

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیش از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، زندگی که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبانان بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *