نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آخرین لحظات مهماندار

[ad_1]

آخرین لحظات مهماندار هواپیما - 11 مرد متهم به تجاوز و قتل
اعتبار کریستین آنجلیکا داچرا: اینستاگرام

آخرین حرکات پرواز کریستین آنجلیکا داچرا – 11 مرد متهم به تجاوز و قتل. مظنون ادعا می کند که بی گناه است زیرا همه مردان همجنسگرا هستند.

کریستین آنجلیکا داچرا ، 23 ساله ، شب سال نو را در ماکاتی ، فیلیپین جشن گرفت. وی در وان یکی از هتل های سال نو بی هوش یافت شد و پس از انتقال به بیمارستان به طرز فجیعی درگذشت. یازده مرد به جرم تجاوز و قتل او متهم شدند.

اکنون تصاویر نظارتی دیده می شود که کریستین را به همراه برخی از مردان هنگام رفتن به اتاق هتل برای مهمانی سال نو نشان می دهد. او با سه دوست در هتل اقامت داشته است ، همه مرد.

سرهنگ هارولد سپرده گذار ، پلیس شهر ماکاتی رئیس در مورد مردان صحبت می کند ، “فقط سه نفر از آنها دوست داچرا بودند. وی با بیان اینکه بقیه عملاً برای او ناشناخته بودند ، افزود: “به طور قطع به بدن او زور وارد شد ، زیرا در این صورت ما از ناحیه پا و زانو آسیب دیدیم و از ناحیه ران دچار خراش شدیم.” “اسپرم نیز پیدا شد.

این یازده مرد به طور موقت به جرم تجاوز و قتل متهم شدند ، اما سه نفر از آنها ، جان پاسکوال دلا سرنا سوم ، رومل گالیدو و جان پل خلیلی ، آزاد شده اند اما تحقیقات بیشتری در مورد آنها صورت خواهد گرفت.

به گزارش news.com.au ، گرگوریو دو گوزمان ، یکی از دستگیر شدگان ، ادعای بی گناهی کرد و گفت که همه مردان همجنسگرا هستند ، وی گفت: “همه همجنسگرا بودند”

پارگی اولیه آنوریسم آئورت پس از مرگ به عنوان علت مرگ ایجاد شد ، اما کمیسیون حقوق بشر و خانواده کریستین به دنبال کالبد شکافی دوم و مستقل بودند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “آخرین لحظات مهماندار هواپیما – 11 مرد متهم به تجاوز و قتل” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *