نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند

[ad_1]

آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند
آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند. تصویر: EFE

آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند.

آتش سوزی جنگل روز پنجشنبه ، 20 مه ، در شهرداری آغاز شد آریکو، در تنریف ، اسپانیا ، اکنون تثبیت شده است. بیش از صد آتش نشان شب (شنبه) برای مهار آتش سوزی بزرگ جنگل کار کردند.

مرکز هماهنگی اضطراری (Cecoes) گفت: خدمه با دشواری و خطرناک کردن کار خود ، در ساعات اخیر بر کنترل محیط نقاط متمرکز شدند.

مانوئل دوربان ، مدیر محافظه کار پارک ملی تیده ، روز جمعه با صدور قطعنامه ای از طریق کابیلدو دو تنریف ، به مردم اطلاع داد که مسیرهای متعددی که از این پارک عبور می کنند ، البته تا زمان خاموش شدن آتش بسته شده اند.

شرایط آب و هوایی در شب مطلوب بود و با روشن شدن روز ، تیم های اضطراری شروع به استفاده از هوا برای انتشار مایعات ضد شعله مخصوص بر روی شعله های باقیمانده کردند – پنج هلی کوپتر و سه هواپیمای دریایی در ساعت های اخیر درگیر شدند.

در روز شنبه ، امکان آتش سوزی در 27 کیلومتری محیط ، مساحت 3300 هکتار وجود داشت ،

سرانجام ، دولت جزایر قناری اعلام کرد که با توجه به پیش بینی های بهتر آتش سوزی ، تیپ UME اعزامی از گران کاناریا ابتدا صبح امروز یکشنبه پس گرفته می شود و خدمات آتش نشانی تنریف در حالت آماده باش باقی می ماند.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

رون در واقع کار خود را به عنوان یک تکنسین چشم پزشکی آغاز کرد – وقتی در تمرینات گروهی ، آمپ او منفجر می شود و نمی تواند آن را برطرف کند ، همه چیز تغییر می کند ، بنابراین او در دانشگاه بیرمنگام دوره ای را گذراند و در نهایت یک دوره را به پایان رساند. وی بیش از 35 سال پیش زنجیره ای از فروشگاه های الکترونیکی ایجاد کرد و آنها را به عنوان حق رای دادن به فروش رساند. پس از پنج سال سفر به دنیا ، رون تصمیم گرفت با همسر و پسرش به اسپانیا برود ، مکانی که سالها از آن بازدید کرده بودند و تنها ویلایی را که در آن زندگی می کنند خریداری کرد زیرا دارای استخر گیتار شکل است! نواختن گیتار از سن 7 سالگی ، اغلب او را می توان در میله های ساحلی و کلوپ های کنار ساحل دید (و شنید!). او همیشه به اخبار علاقه مند بوده و دائماً تلاش می کند تا مقالات خود را به شکلی جالب و جذاب ارائه دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *