نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند


آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند
آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند. تصویر: EFE

آتش نشانان تنریف در حال کنترل آتش سوزی جنگل هستند.

آتش سوزی جنگل روز پنجشنبه ، 20 مه ، در شهرداری آغاز شد آریکو، در تنریف ، اسپانیا ، اکنون تثبیت شده است. بیش از صد آتش نشان شب (شنبه) برای مهار آتش سوزی بزرگ جنگل کار کردند.

مرکز هماهنگی اضطراری (Cecoes) گفت: خدمه با دشواری و خطرناک کردن کار خود ، در ساعات اخیر بر کنترل محیط نقاط متمرکز شدند.

مانوئل دوربان ، مدیر محافظه کار پارک ملی تیده ، روز جمعه با صدور قطعنامه ای از طریق کابیلدو دو تنریف ، به مردم اطلاع داد که مسیرهای متعددی که از این پارک عبور می کنند ، البته تا زمان خاموش شدن آتش بسته شده اند.

شرایط آب و هوایی در شب مطلوب بود و با روشن شدن روز ، تیم های اضطراری شروع به استفاده از هوا برای انتشار مایعات ضد شعله مخصوص بر روی شعله های باقیمانده کردند – پنج هلی کوپتر و سه هواپیمای دریایی در ساعت های اخیر درگیر شدند.

در روز شنبه ، امکان آتش سوزی در 27 کیلومتری محیط ، مساحت 3300 هکتار وجود داشت ،

سرانجام ، دولت جزایر قناری اعلام کرد که با توجه به پیش بینی های بهتر آتش سوزی ، تیپ UME اعزامی از گران کاناریا ابتدا صبح امروز یکشنبه پس گرفته می شود و خدمات آتش نشانی تنریف در حالت آماده باش باقی می ماند.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

رون در واقع کار خود را به عنوان یک تکنسین چشم پزشکی آغاز کرد – وقتی در تمرینات گروهی ، آمپ او منفجر می شود و نمی تواند آن را برطرف کند ، همه چیز تغییر می کند ، بنابراین او در دانشگاه بیرمنگام دوره ای را گذراند و در نهایت یک دوره را به پایان رساند. وی بیش از 35 سال پیش زنجیره ای از فروشگاه های الکترونیکی ایجاد کرد و آنها را به عنوان حق رای دادن به فروش رساند. پس از پنج سال سفر به دنیا ، رون تصمیم گرفت با همسر و پسرش به اسپانیا برود ، مکانی که سالها از آن بازدید کرده بودند و تنها ویلایی را که در آن زندگی می کنند خریداری کرد زیرا دارای استخر گیتار شکل است! نواختن گیتار از سن 7 سالگی ، اغلب او را می توان در میله های ساحلی و کلوپ های کنار ساحل دید (و شنید!). او همیشه به اخبار علاقه مند بوده و دائماً تلاش می کند تا مقالات خود را به شکلی جالب و جذاب ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *