نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آتش نشانان اندلس با آتش سوزی جنگل در کاسارس مقابله می کنند

[ad_1]

آتش نشانان اندلس با آتش سوزی جنگل در کاسارس مقابله می کنند
آتش نشانان اندلس با آتش سوزی جنگل در کاسارس مقابله می کنند

آتش نشانان اندلس در حال مبارزه با آتش سوزی جنگل در کاسارس در کوستا دل سول اسپانیا هستند.

اعضای طرح اندلوسیا اینفوکا در حال تلاش برای اطفای حریق جنگلی در کاسارس هستند که اواخر بعدازظهر (چهارشنبه 6 اکتبر) از طریق پستی در حساب توییتر خود اعلام شد.

این آتش سوزی که کمی قبل از ساعت 8 شب آغاز شد ، منطقه ای را تحت عنوان مونت دل دوکه درگیر کرد ، جایی که Infoca در حال حاضر 67 آتش نشان جنگل و دو هلیکوپتر (M7 و K70) ، و دو تکنسین عملیاتی و چهار کامیون سنگین و یک ماشین آتش نشانی دارد.

بیشتر بخوانید:

شورای وزیران روز سه شنبه (21 سپتامبر) منطقه سیرا برمجا در استان مالاگا را تحت تأثیر آتش سوزی قرار داد و منطقه ای را تحت تأثیر قرار داد که همه مناطق تحت تأثیر موارد اضطراری حفاظت مدنی (ZAEPC) را تحت تأثیر قرار می دهد.

این توافق شامل موارد اضطراری است که پس از 24 آگوست رخ داد ، این همان تاریخی بود که در آن شورای وزیران قطعنامه ای با ویژگی های مشابه برای رسیدگی به قسمت های مشابه در هفته های تابستان گذشته تصویب کرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود مراجعه کنید و فراموش نکنید که می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه

ران در واقع کار خود را به عنوان یک تکنسین چشم آغاز کرد – همه چیز تغییر می کند وقتی که در تمرین گروهی ، آمپر او منفجر می شود و نمی تواند آن را برطرف کند ، بنابراین او در دوره ای در دانشگاه بیرمنگام شرکت می کند و یک دوره را به پایان می رساند. او زنجیره ای از فروشگاه های لوازم الکترونیکی ایجاد کرد و بیش از 35 سال پیش آنها را به عنوان حق رای فروشی فروخت. رون پس از پنج سال سفر در سراسر جهان ، تصمیم گرفت به همراه همسر و پسرش به اسپانیا برود ، مکانی که در این سالها از آنجا دیدن کرده بودند و تنها ویلایی را که در آن زندگی می کنند خرید ، زیرا دارای استخر شنا به شکل گیتار است! او از 7 سالگی گیتار می زند ، اغلب او را می توان (و شنید!) در بارهای ساحلی و کلوپ های ساحلی دید. او همیشه به اخبار علاقه مند بوده و مدام سعی می کند مقالات خود را به شیوه ای جالب و جذاب ارائه دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.