نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آتش سوزی بیل مکانیکی هنگام تخریب خانه ها در مالاگا

[ad_1]

آتش سوزی در Makeda ، مالاگا رخ داد
Makeda Malaga: آتش سوزی در یکی از شهرنشینی های منطقه رخ داد. تصویر: ویکی مدیا

گفته می شود ساکنان مقدونیه ، مالاگا ، پس از شعله ور شدن بیل مکانیکی و ایجاد آتش سوزی گسترده ، نگران شدند.

اعضای آتش نشانی و پلیس محلی در مالاگا برای مبارزه با آتش در منطقه لوکوتا-سان آنتونیو در مقدونیه ، مالاگا بیرون رفتند.

ساکنان برای اولین بار از آتش سوزی حدود ساعت 9 شب خبر دادند ، پس از اینکه بیل مکانیکی برای تخریب ده ها خانه غیرقانونی که به دلایلی که هنوز مشخص نیست در آتش شعله ور شد ، کار کرد.

بر اساس گزارش رسانه ها ، این دستگاه در حال تخریب املاک پس از توقف روند تنظیم خانه های غیرقانونی بود که منجر به تصمیم به تخریب آنها برای ادامه کار شد.

رئیس جامعه مالکان لوکوتا گفت که تأخیر در رسیدگی توسط مقامات مختلف ، از جمله جونتای اندلس ، به معنای طولانی شدن مراحل قانونی بوده و مهلت دادگاه برای رسیدگی به گزارش های مورد نیاز برای تأیید خانه های غیرقانونی هنوز در انتظار است .

در حال حاضر مشخص نیست که آیا آتش سوزی ماشین آلات مربوط به تخریب خانه بوده است. در طی این رویداد ، تنها خسارت مادی ثبت شد و هیچ گونه جرحی گزارش نشد.

این آتش سوزی اولین بار در این هفته در اندلس نیست ، پس از اینکه بیش از 30 کارگر اورژانس از برنامه مبارزه با آتش سوزی جنگل های جامعه اندلس (Infoca) مجبور شدند آتش را در شهرداری جوان در گرانادا خاموش کنند.

Infoca در توییتر خود اعلام کرد که 32 آتش نشان ، یک تکنسین عملیاتی (TOP) ، یک عامل محیط زیست و دو ماشین آتش نشانی اندکی پس از ساعت 10 صبح صحنه را برای مقابله با آتش گزارش دادند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “آتش سوزی بیل مکانیکی هنگام تخریب خانه در مالاگا” اختصاص دادید متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *